Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 800. 000 ért?

Autó 800. 000 ért?

Figyelt kérdés
Autót szeretnék venni, 800 lenne a maximum rá. Ki mit ajánl ennyiért? 5 éve vezetek több kocsim volt már, 200-300ezres kategória szeretnék egy normálisabbat. Mazdákat nézegettem eddig. Üzemanyag az mind1, vegyes használatra lenne 20-150km mikor mennyi.Lényeges hogy megbízható legyen, nyilván minden kocsira költeni kell de ne legyen nagyon zsebbenyúlós fajta persze nem suzuki szintű "sose kő rá kőteni"re gondolok. Előre is köszi a tanácsokat! :)

2019. aug. 13. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mazdák nekem nagyon tetszenek , sokat megnéztem 1,7-2,5 millió között. Amelyik netán nem volt annyira rozsdás annak egyéb baja volt amiért nem kellett. Miután neked kevesebb a keret,így idősebb mazdákat nézel,csak megtippelem,hogy azok között sokkal sokkal több a tiszta rozsda. Mondjuk bizti akad amelyik még annyira nem rozsda
2019. aug. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt kihagytam,hogy én elengedtem a mazdákat.
2019. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A Mazdák 10 éve nem rozsdásodnak és szuper autókat gyártanak az utóbbi 5 évben és ez így is marad. Amennyit te rászánnál, abból jó, ha egy 15 éves autóra telik, annak meg már minden baja lesz, lényegtelen, hogy Mazda vagy Toyota vagy Audi. Abban a korban már nincs olyan, hogy megbízható. Ha maximum 5 éves autóról lenne szó, akkor simán lehetne Mazda, mert azok már nem rohadnak és nagyon jó autók. Nekem is az van, következő is az lesz.
2019. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem mindenki teheti meg hogy millókért vesz autót. Igenis vannak 10+ ill 15+ éves autók között is jók. De én voltam a hülye hogy itt kértem tanácsot itt mindenkinek 25cmes farka és milliós verdája van és csak az a jó.
2019. aug. 13. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

A munkás autónk egy diesel saxo :D Túl sok minden nem tud rajta tönkre menni és az alkatrészek miatt se kell nagyon zsebbe nyúlni és a fogyasztása is nagyon jó

2019. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Toyota Avensis szívó benzin 4A-FE motorral. Ha ilyet találsz szép állapotban akkor az még elgurul 6-8 évet csont nélkül, utána kis felújítás és megy tovább.
2019. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Elég alacsony intelligencia hányadossal működsz, kérdező. Vegyél akkor egy 15 éves autót, aminek a bele kilóg és aztán szidd a márkát, ha szétesik alattad. Egészségedre!
2019. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Xd jó én vagyok a hülye akkor biztos. 20+ éves kocsikat vezetek 5 éve eggyiknek sem lógott a bele ill. nem esett szét alattam... nyilván 5 évvel fiatalabb kocsik akkor biztos szarabbak... most komolyan hol éltek??? látjátok mik mennek az utakon?? rengeteg 90es autó jár kint probléma nélkül, de tényleg az ilyen ember sz*rja a lóvét vagy mi? Szerintem az ilyennek mindent a pics*ja alá toltak mert máshogy nem lehet ilyen szemlélete...
2019. aug. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!