Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés
nonita9 nevű felhasználó kérdése:

Budapesten, a Nyugati környékén hol érdemes leparkolni a kocsit 1 napra? Beleértve az éjszakát is.

aug. 13. 23:45  Privát üzenet  

A válaszok

Én itt szoktam megállni, ha teljes napra rakom le. Assem 1000 forint körül van a díj.

WestEnd Management Ltd.. Open-air parking, outdoor parking

Budapest, Váci út 3, 1062

(30) 230 7460

[link]

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 00:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm 🙂

# 2/3Időpont aug. 14. 12:49 Privát üzenet
Egyetertek az előttem szoloval, en is itt szoktam lenni, meg annyi hoy ez 7 kor nyit es 23 kor zar, tehát a ketto kozott nem tudof kivenni az autót

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 13:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Autó karosszéria lakatoláshoz milyen márkájú hegesztőgépet érdemes venni?
Ma napság milyen autot érdemes venni használtan?
Érdemes Bécs belvárosába bemenni autóval vagy inkább egy külső kerületben leparkolni? Mire kell figyelni Bécsben egy autósnak?
Ha autóval megyünk Bécsbe városlátogatási céllal, hol érdemes leparkolni, hogy aztán tömegközlekedéssel menjünk tovább?
Ki tudja megmondani, hogyha autóval megyek Bécsbe a belvárost megnézni hol érdemes leparkolni az autót és onnan milyen járművel lehet tovább utazni? Csak 1 napról van szó.
Hol tudok Velencébe (Olaszország) legközelebb leparkolni? És ha van valakinek egy jó kis Velencei útiterve mit miután érdemes megnézni és mire érdemes felszállni, azt...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!