Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Insignia 1.6 turbo nem...

Molnarakoss92 kérdése:

Opel Insignia 1.6 turbo nem indul. Valaki találkozott hasonlóval?

Figyelt kérdés
2018.10. hóban vásároltam egy 1.6 turbó insigniát / 2009. évj. /. Semmi baja nem volt, majd kb 1 hónappal ezelőtt egy hűvös, esős délután egyszer csak nem indult. Előtte semmi baja nem volt, ezért is furcsálltam. Ezt követően állandóvá váltak ezek a problémák, reggelente 8. - 9. indítózásra sikerült elindulnom, ám kimondottan esős, párás időben az önindító nem is forgatott, olyankor csak egy halk kattanást hallani. / Elektronika működik kifogástalanul, az akksi az új /. Szerelők sötétben tapogatóznak, nem igazán tudják hova tenni a jelenséget. Megjegyzem, hogy melegben,30 fok felett az autó szinte pöcc- röff, tehát azonnal indul, mintha valami kiszáradni. A fenti probléma főleg éjszaka hosszabb állás után, valamint esős- nedves időben jön elő. Sajnos nem igazán tudok hova fordulni a problémával.
2019. aug. 14. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Hát az insigniáról én még jót nem hallottam.
2019. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy egy márkaszervizben "sötétben tapogatóznak". Műszeres kiolvasás mit mutatott?
2019. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vicces nem vicces nekem az egyik márkaszervizbe nagyon jó pénzért kiolvasták a hibákat majd közölték,hogy ezt kicserélik és ha nem jó akkor azt ha akkor se jó amazt és lényegébe már ott tartunk amit fel is ajánlottak,hogy jobban járok,ha választok tőlük készletről új autót :D Nem tudták pontosan megmondani,hogy mi az az egyetlen dolog ami a hibát okozza. Pár szerelő pár kiolvasás (amiket tudtak élő adattal) és szépen lettek kizárva a dolgok. A sort egy másik márkaszervizbe zártuk,ahova már úgy vittük oda,hogy már csak az okozhatja a gondot,de mivel nem olcsó alkatész mérjenek rá,hogy bizti ami bizti. Gépre rakta és okés gázt tapossa és okés,hibát se dob. Arra addigra rájöttem ahogy telt múlt az idő,hogy klímával együtt jön a gond pláne alapjáraton. Klíma benyom alapjárat 15 másodperc és hiba, gázt adva kicsit elfogadhatóbb értékek,de valóban a nagynyomású csere mert klímával kombinálva közel se hoz annyit amennyit az autó akarna. Kitartás egyszer rábukkansz arra a szerelőre aki nem adja fel és kinyomozza mi a gond!!!
2019. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hibakód van? Így látatlanban önindítóra tippelnék.
2019. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!