Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik konkrét autó /motor...

Nyakasparasztgazda kérdése:

Akik konkrét autó /motor gonddal, kérdéssel jönnek miért nem keresik fel az adott típushoz illő fórumot?

Figyelt kérdés
Ott biztosan olyanok vannak akiknek van tapasztalata es tudása... Nem olyan fotelszakertők, mint én. :-)

2019. aug. 14. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ezt tőlük kérdezd, szerintem úgy pontosbab választ kapsz. Gondolom sok magyarázat van rá.
2019. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Mert sajnos az már nem jut el az agyukig.
2019. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Ezt ellehetne mondani, vagy javasolni minden kérdésre.

Akkor ez meg is szünhetne.

2019. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Barnabas333 ***** válasza:
46%
Én azt szoktam nekik válaszolni, hogy keressék fel az adott csoportot :-)
2019. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor végül is minek ez az oldal?
2019. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Barnabas333 ***** válasza:
46%
Attól még nagyon hasznos az oldal. Én sok mindent tudtam meg itt a tudományról pl. Meg konyhai csapot is úgy vettem, hogy ide írt valaki és tényleg szuper. De azért az autó elég bonyolult dolog. Most ha megkérdezi valaki, hogy mi baja és pl. felsorol 3 alkatrészt, hogy mit vegyen hozzá,akkor ha valaki beír egy rossz választ az illető komolyan meg fogja venni az alapján?
2019. aug. 15. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. aug. 15. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!