Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó racsnizos hang Van egy...

Robogó racsnizos hang Van egy 50es kis robogom, menet kozbe hallottan valami zörögő hangot, de csak azután jöttem rá amikor levetzem a sisakot, hogy racsnizos hangja lett a motornak. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2019. aug. 15. 06:27
 1/6 Csaba1207 ***** válasza:

Üdv!

Ennyiből nehéz korrekt választ adni. Figyeld meg, hogy csak akkor csinálja, ha gurulsz, mert akkor km spirál. Ha gázadásra változik a kattogás, akkor csapágy is lehet, vagy a variátor felől is jöhet, pl kontraszt rugó műanyag tányérja nincs, vagy elkopott, és a rugó karcol a kuplungon. Ezek csak példák, nézd meg, hogy konkrétan mikor, milyen körülmények között csinálja.

2019. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapjaraton is, 100m-t ment3m vele igy, leparkoltam, 1óra mulva meg mar be se indul...
2019. aug. 15. 08:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Uj jominosegu olaj, mol kuton tankotam... Nem fustolt csak allas után beinditaskor, de uton menet kozbe hamar megszunt, nincs égett szag
2019. aug. 15. 08:56
 4/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Berugoval, önindítóval atfordul, de nem indul? Ha a berugoval próbálod akkor könnyebb lenyomni. Mint a hiba előtt?
2019. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyit megtettem, hogy szetszedtem a karburátort meg az automata benzincsapot is kipucoltam. Most megy, de max 40el,viszont a racsnis hang ugyanugy megvan alapjaraton. [link]
2019. aug. 17. 00:37
 6/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Lehet hogy eltört egy gyűrű
2019. aug. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!