Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális OBD2 hibakódolvasót/t...

Normális OBD2 hibakódolvasót/törlőt honnan tudnék rendelni? Max 20-30e Ft-ig? Kínai nem érdekel. Konkrét típust tudtok mondani vagy linkelni?

Figyelt kérdés

Ezt néztem, de annyira nem fogott meg:

[link]


2019. aug. 15. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is made in China és ugyanúgy csak a motorvezérlővel kommunikál.

Ha az autó többi vezérlőjében is szeretnéd látni/törölni a kódokat, szeretnél élő adatokat kiolvasni, vezérlőket programozni, kimeneti teszteket végezni, akkor típusspecifikus, nem univerzális kütyüt keresnék. Ebből a kínai koppintást megkapod ennyiért. Az eredeti zsebbenyúlósabb, pár százezertől, több millió forintig terjednek az árak.

2019. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aztán milyen autóhoz? Mert az sem mind 1...

Amit linkeltél az is Kínai.

2019. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Autó vétel előtt állunk, ezért kéne. Így nem tudom belőni pontosan a típust, de benzines: vw, seat, skoda, opel, hyundai,kia, toyota, honda,nissan,ford amik eddig esélyesek. Ha pl vw golf 5 akkor milyen jó hozzá?
2019. aug. 15. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:
vag-com
2019. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fordhoz például jó a legolcsóbb kínai, megfelelő programmal mindent lát. Wolkswagen csoporthoz nem jó, max a motorvezérlőt látja, oda kell a vag-com.

Tessék elvinni átvizsgálásra vétel előtt, és vétel után ha értesz az autókhoz vehetsz márkaspecifikusat(bár kérdésedből nem az derült ki, akkor meg minek ? )

2019. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!