Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegyük fel, hogy bemérnek...

Tegyük fel, hogy bemérnek traffipaxszal, miközben 420 km/h sebességgel megyek. Mi történne?

Figyelt kérdés

Pusztán elméleti kérdés, kíváncsi vagyok, az autóm végsebessége ettől nagy távol van.

Mobil traffira gondolok, tehát amikor rendőrautóból/mellől mérnek. Utánam jönnének? Helikopteres erősítést kérnének? Vagy csak kapnék egy nagyon nagy összegű csekket?



2019. aug. 15. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
300 ezer forint, az a max., és vlószínűleg ugrana a jogsi egy időre.
2019. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én a múltkor 550-nel mentem, lehet, hogy bemértek, de semmit nem láttam a környezetemből, így nem vagyok biztos benne. Azóta sem jött csekk.
2019. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha olyan helyen trafiznak ahol 500km/h a korlátozás ott nem lesz semmi baj.
2019. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Akkor már gondolj nagyobbat és azon filózz hogy mi lenne ha 1000 km/h fölött mérnének be.

Álmodj nagyot.

2019. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mivel lehet venni olyan autót, aminek a vége 420 km/h (Igen, a kérdésben a Bugatti Chironra gondoltam), így elméletileg minden további nélkül előállhatna egy ilyen helyzet a valóságban.
2019. aug. 15. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Volt egy ilyen sztori a M7 pályán, zsaru mért a m5 Bömbi meg 275 körül ment, és 250-ig mér a traffi, aztán ügye kiakadt a traffi, nem jó mérés, megállt tankolni a bömbis és közbe rádióztak a zsaruk, odament a kúton a bömbishez a rendőr és mondta neki, hogy legközelebb lassabban menjen. Ez true story.
2019. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Bugattit.
2019. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az MO-n használatos trafik jelenleg kb. 300ig mérnek hitelesen. Azon felül valószínűleg értékelhetetlen lenne. Már kérdés, ha helyszínen megállít (értsd: nem a trafissal fog utánad eredni, hanem rádión szól egy másik járőrnek aki előtted jár) és kiszed a sorból. Akkor tutira ugrott a jogsid ahogy előttem is írták+ gazdagítod az állam kasszáját egy tetemes összeggel.
2019. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 b1812567 ***** válasza:

Két dolog történne.

Egyik, mint már írták, rádión jeleznének az előtted levő járőröknek. Mert a rádió gyorsabb bármelyik autónál.


A másik, hogy ismerve a magyar utak állapotát - ide értve az autópályákat is - perceken belül apró cafatokra törnéd magad. (Lásd az M7-esen elszállt Lamborghini-t pár éve.)


Bár ez esetben valószínűleg a jogsid megmaradna, mert halottaktól nem veszik el.

2019. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!