Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf autó nem okoz problémá...

VW Golf autó nem okoz problémát a csajozásban?

Figyelt kérdés
Ilyen autót szeretnék venni, de érdekel hogy nem-e tartják ezt cikinek a lányok 18-30 éves korosztály között. Nem úgy gondolom, hogy most egy Golf miatt lecuppant az első randin, hanem úgy nem-e lesz probléma hogy "csak" egy Golf-om van. Amúgy 1.9 TDI, 77kW 2009-eset szeretnék venni. Köszi a válaszokat.

2019. aug. 16. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Hááát...... fene tudja. Egy S-osztály jobb lenne vagy egy Q7 erre a célra, de ez is megteszi. Mond nekik hogy 2-3 éves, elhiszik. Be fog válni..... csak higyj benne!!!!! MŰKÖDNI FOG!!!!!!!!!
2019. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha bejössz neki mindegy milyen autóban ülsz.

Én ezres swifttel kezdtem mégis volt, hogy volt szopás első talin.

Ne az autóval akard megfogni hanem a személyiségeddel.

2019. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
73%

Akadályozni fog...

Mert aki ilyet kérdez, annak autó nélkül is van akadálya...

2019. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha emiatt lekoptat akkor nincs értelme foglalkozni vele, mert úgysem tudod finanszírozni a csajt.
2019. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

[link]

Ha ilyen Golfod van, randi nélkül is lecuppantalak fiúként.

2019. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na a tököd nincs meg akkor elhet bármiylen kocsid, meg alapból is csak azoknak kell ehhez kocsi akik v mit kompenzálni akarnak.
2019. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Kb 10 éve megismertem egy csajt aki már az elején megmondta, ő csak Golfos pasikkal jár...

Én: hát nekem nem az van :(

Ő: ... ez így nem fog működni köztünk...

Én: Audi nem lenne jó esetleg???

Ő: :))))))) ...blabla, csak viccelt...

Én: szia! :)


A poén az, hogy már 3 éve golfom van, lehet fel kéne hívnom :)

2019. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Olyan lánnyal kell ismerkedni, aki nem az autót, anyagi javakat nézi. Mert az ilyen csajok nem állnak meg csak az autónál. Később ház kell neki, utána kijelenti szüksége van havi nettó 300.000-re, mert így érzi jól magát. Pár hónap múlva, azt veszed észre van melletted egy hisztis pics@, akinek semmi nem jó, neki minden kell. Egy magatehetetlen, gondviselőre szoruló felnőtt személy.
2019. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2019. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz!Sőt először is menjen az a nő a fenébe aki a kocsidra bukik. Mellesleg egy nagyon jó kocsit néztél ki magadnak.Vehetsz menő kocsikat is,de azt én csak péniszpotlonak hivom :D A golf a tuti
2019. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!