Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet baseball ütőt tartani...

Lehet baseball ütőt tartani vipera helyett az autóban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Vipera állatot, vipera botot, baseball ütőt, méteres bozótvágókést, kerti traktort, Sokol rádiót, Kraznaja Moszkva kölnit is tarthatsz az autódban. Utóbbi a legveszélyesebb.

Ami a bibi: Önvédelemhez a kezed ügyében kell, hogy legyen, kivéve a kölnit. Ha meg be van csomagolva hátul, akkor a támadót nem tudod megkérni, legyen szíves várakozni.

Az utastérben is ott lehet, de ott sem harcra készen.

Pl. ha tőlünk bliszterben veszel egy parangot, leteszed a hátsó ülésre, a kutyát nem fog érdekelni.

Ha kicsomagolod, és oda teszed magad mellé, az már baj.

Egyébként jogos védelmet meg lehet magyarázni, a tiltott eszközök használatát attól függetlenül is büntetik.

És azt mondják, ha van a színpadon egy puska, az előbb-utóbb elsül. Nem tudom, érted-e?

2019. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem teniszütők vannak a kocsiban... úgy 5-6 darab... ha megyek golfozni akkor persze 8-10 golfütő is.
2019. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
76%

Nem tudom...

De remélem nem kerülök bajba a 36-os csillag-villás (vagy csili-vili?) miatt, mindig elfelejtettem kirakni, mióta Apám visszaadta...

2019. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hátsó ülés alatt gondoltam ott még elérem ha kell.
2019. aug. 16. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Ja, csak mint írtam a puskáról.

Milyen vérmérsékletű vagy? Esélyes, hogy te üss elsőként, aztán mehet börtönbe?

Ha nem állapítják meg a jogos védelmet, könnyen felfegyverkezve elkövetett súlyos testi sértés vádja lehet belőle.

2019. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem fél mázsa dinamitot is tegyél be biztos ami biztos...
2019. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Gázspray bőven elég kell legyen az ajtóban arra, hogy megvédd magad, majd elhajts.
2019. aug. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!