Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menyibe kerül ennek a sérülésn...

Menyibe kerül ennek a sérülésnek a javítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek ezen a 2007-es Peugeot 207-en ez a bevásárló kocsi által okozót nagyon kicsi horpadás javítása kb. menyibe kerülhet.

Kép:

[link]

08 szürke színkódú a kocsi.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#horpadás #festék sérülés
2019. aug. 16. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudnám megmondani, teljes mértékben mester ember függő.

Van olyan is aki 15 ezerét megcsinálja fényezéssel együtt, de olyan is akad aki 25000 ezret sem szégyell elkérni érte.

2019. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet huppantani egy tapacs eszközzel . Az nem lesz egy vagyon .
2019. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Inkább a 25 tol felfelé a festés, mert szétszedés, összerakas, kis kalapálás vagy kihuzas(lakatos) +festes

Ezt "tapancsos" kihuzo nem húzza ki

Esetleg a jegkar javító aki belülről nyomkodja ki, de azt nem tudom mibe kerül

(van közöm a szakmához, nem neten gugliztam)

2019. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ilyen kis területtel szerintem nem éri meg szórakozni, oda még a gitt is jó lenne, persze ha van aki szépen megcsinálja. Erre a részre max 1-1,5dl festék kell amit ha 1500Ft al számolunk akkor nem több 3000Ft nál(+ba kell még edző, illetve lakk is),+a gittanyag és a munka. Szerintem egy Deák is elég lesz.
2019. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm tolta vissza a bevásárló kocsit, de nem csatolta bele a másikba, és így kigurult mert lejtős a placc. Nagyon lassan gurult neki az autónak, és nekem is és neki is gyanús hogy ez a sérülés nem a bevásárló kocsi miatt keletkezet, hanem már ott volt ,de a tulaj azt mondta hogy az miatt. Környékbeli a hölgy akié a kocsi és azt mondta a férjének majd megmutatja a sérülés és mond majd egy árat. Semmi papírt nem írtak és fényképet se csináltak a sérülésről amikkor keletkezet, én fényképeztem le a sérülést 2 nappal utána. Én azt mondta ismerősömnek hogy adjon neki 15 ezret max.
2019. aug. 16. 21:53
 6/8 anonim válasza:
Lehetséges hogy nem a kocsi miatt volt, mert van benne egy törés, szerintem még a biztosító is elküldené őket a p1csába :D
2019. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Téged jól átvágtak...
2019. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor megláttam a sérülést én is úgy gondoltam hogy az ismerősömet csak leakarják húzni. Tele volt a kocsi sérüléssel és szerintem a tulaj csak rámutatott az egyikre, hogy ezt a bevásárlókocsi csinálta.
2019. aug. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!