Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten merre találok...

Pszicho88 kérdése:

Budapesten merre találok ingyenes parkolóhelyet a belvárosban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hallottam, hogy vannak ingyenes parkoló alkalmazások, amik segítik a parkolást Budapesten. Tudnátok olyan ingyenes alkalmazást ajánlani, ami az ingyenes helyeket mutatja?

Szükségem lenne a Dembinszky úthoz közel egy helyre, ahová letehetem a kocsit.


Köszönöm szépen.



2019. aug. 19. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy a belváros minden szegletét ismerem, de szerintem ott ingyen max saját garázsban, motorral vagy bicajjal tudsz parkolni. Meg persze hétvégén, vagy este 6/8 után.
2019. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg van is az biztos hogy foglalt.
2019. aug. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap sehol. Hétvégén és munkaszüneti napokon pedig mindenhol. Már ha akad parkolóhely, de szerintem 5 percen belül lehet találni helyet, max. kicsit gyalogolni kell.

Csak az alkalmazás ingyenes, a parkolás nem. :-)

2019. aug. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Picit messzebb sem tudtok ingyenes helyet? Valaki mondta, hogy a Népligetnél a híd alatt ingyenes, meg a Mexikói uton. Ezek a helyek merre lehetnek? Köszi.
2019. aug. 20. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.


A "Népliget híd" gondolom a felüljáró, alatta valóban parkolnak autók, és lehet, hogy tényleg ingyenes.


Itt láthatod:

[link]


Meg itt is ingyenes talán:

[link]


A Mexikói út meg gondolom a kisföldalatti végállomására utal, ott valóban van egy P+R, de az már igazán nem belváros. habár a kisföldalatti bevisz onnan.


Talán a Mexikói út P+R a legjobb neked, trolival 20 perc alatt ott vagy a Dembinszky utcánál.


De akár a kisföldalattival a Bajza utcáig és onnan pici séta.


[link]

2019. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó linket nem tudta értelmezni.


Itt egy rövidített verzió:

bit (.) ly/2P15nBR


Ez a mexikói út és dembinszky utca közti útvonal.

2019. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2019. aug. 21. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!