Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházán tudtok olcsó,...

Nyíregyházán tudtok olcsó, megbízható autó atirassal foglalkozó céget / embert?

Figyelt kérdés

Németországi forgalomban lévő autóról lenne szó, aminek van jelenleg műszaki vizsgája Németországban. Akinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban leirna hogy körülbelül mennyi pénzre számíthatok, tehát mennyibe fog kerülni díjjal illetve díj nélkül. (körülbelül)

Az autó egy 1997 évjárat, 101 lóerős, 1600 cm3 75 kW benzines.

Illetve tudnátok e ajánlani. Valakit aki viszonylag olcsón megoldana nekem az atirast.



2019. aug. 21. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Autó átírással az okmányiroda foglalkozik. Szabott árak vannak, ez egy állami hivatal.

Mi az, hogy mennyibe kerül díjjal vagy díj nélkül?

2019. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kevés időm volt így nem tudtam rendesen megfogalmazni. Tehát van olyan cég vagy csak magán személy aki foglalkozik autó átíratással, honosítással. Ez a személy atveszi az autó papírjait és megcsinál minden papirmunkat x idő alatt és nekem "mozdulni" sem kell és kész az atiras. Erre gondoltam. Hogy valaki intézte már e így a papírokat. Illetve ha valaki csinálta már a papírjait akár saját magának hasonló kaliberű autónál, mennyibe került az atiras mindenestül?
2019. aug. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!