Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubichi lancer 1.6benzin...

Dani181818 kérdése:

Mitsubichi lancer 1.6benzin 2010körüli évjáratról mik a tapasztalatok? Jól megy? Jól gyorsul? 117lovas. Fogyasztása? Szervizháttere? Alkatrészek drágák? Szervízigényes?

Figyelt kérdés
Mitsubichi, lancer

#Lancer #Mitsubichi
2019. aug. 22. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki! Menj be egy szalonba és kérd el tesztvezetésre! Oda fogják adni.. HA VAN JOGSID! És megtudod milyen!
2019. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is egy ilyen autót akartam venni,autószerelő rokonom azt mondta hogy nincs vele baj,megbízható.Az alkatrészek viszont drágák,szóval ha valamit javítani kell az sokba fájhat.

Jó erős motor van benne(az átlaghoz képest),ugyan nem vezettem még ilyen autót,de papíron jól hangzik.

2019. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 inkább meghallgatok mást de kössz az értelmetlen hozzászólást.

Köszönöm, várok még.

2019. aug. 22. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:

A Mitsu az Mitsu.

Megbízható, jó kocsi. A szervize nyilván nem Swift árban lesz, de valóban nem is kell sűrűn hozzányúlni. (de használt autó mindig lutri ezt vedd figyelembe)


FB-on van Mitsu csoport, ott talán jobb választ kapsz, mire érdemes figyelni ennél a konkrét típusnál.

2019. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen motorú ASX-em volt, műszakilag megegyezik szinte mindenben a két modell. 8 évesen adtam el, gyakorlatilag csak a kopó alkatrészekre költöttem, plusz első toronycsapágyak. Az viszonylag gyenge konstrukció, alulméretezett, cserébe olcsó hozzá, pár ezer forintos tétel. Nyugodtan bízhatsz ezekben, Japánban készültek, megbízhatóak. Csak egy dolgot hagy kérjek: ha veszel egy ilyet, kérlek tanuld meg helyesen leírni: Mitsubishi. :-)
2019. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Vettél?
2020. jan. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!