Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedi rendszámtábla? Megoldható?

Egyedi rendszámtábla? Megoldható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Külföldről szeretnék autót vásárolni és figyelmes lettem arra hogy már R helyett S betűvel kezdődnek az új rendszámtáblák. Lehet buta kérdés de nem értek hozzá. Szóval : megoldható az hogy R betűvel kezdődő rendszámot kapjon az új autóm ? Van egy álltalam ki gondolt 3 betűből és számból álló R betűvel kezdődő rendszám amit szeretnék. Van erre lehetőség vagy már csak S betűvel kezdődő rendszámon gondolkozhatok ?
2019. aug. 25. 22:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Elvileg az összes R betűs rendszám már egy másik autón van. A Rendszámot nem te válsztod, a sorban következőt kapod. Persze nyilván lehet az általad kigondolt rendszámot kérni (ami még szabad, tehát nincs másik autón) de az nelég drága (több százezer)
2019. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéni rendszámtábla (3 betű - 3 szám) 112 ezer Ft-ba kerül. Az egyedi rendszám (4 betű - 2 szám vagy 5 betű - 1 szám) 435 ezer Ft-ba kerül.

De csak olyan kombinációt választhatsz, ami még nincs kiadva és nincs benne "csúnya szó".

2019. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszodat!


" Elvileg az összes R betűs rendszám már egy másik autón van. "


Ez nagyon szomorú hír...


" A Rendszámot nem te válsztod, a sorban következőt kapod. Persze nyilván lehet az általad kigondolt rendszámot kérni (ami még szabad, tehát nincs másik autón) de az nelég drága (több százezer) "


Igen ezzel tisztában vagyok. Korábban tettem már fel itt kérdést erről és valaki megírta hogy 100.000ft körül van.


De akkor az a helyzet hogy azért jöttek az S-el kezdődő rendszámok mert minden R-el kezdődőt ki adtak ? Ez nagyon lesújtó.

2019. aug. 25. 22:23
 4/13 A kérdező kommentje:
2-es! Köszönöm neked is a gyors választ.
2019. aug. 25. 22:24
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs kiadva az összes R-rel kezdődő. Jelenleg RTC-xxx a legújabb.
2019. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én ma láttam egy S betűvel kezdődő rendszámtáblás új BMW-t. Akkor hogy van ez ?
2019. aug. 25. 22:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A jszp-n le tudod kérdezni, hogy az adott rendszamhoz tartozik-e jármű.

Amúgy nem hinném, hogy az összes r-es elfogyott, kB fel éve az ra kezdetűt kaptam. Okmányirodánként változik a készlet, érdemes körbe telefonálni, biztos, hogy van még R-es.

2019. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha van is S-sel kezdődő, nem biztos , hogy minden R-es kifutott.

A rendszám tartományokat kiosztják az illetékes hatóságnak és abból a következőket kapja automatikusan aki ker. Viszont ha valahol elfogy kapja a következő csomagot ami már lehet S. De egy olyan környéken ahol kevés autót regisztrálnak meg lehet az előző tartományból csak az első negyede ment el. Én a helyedben megpróbálnám. Mondjuk attól is függ, hogy RAA kell vagy RVV...

2019. aug. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden igaz, akkor egyelőre még csak kért rendszámként van kint "S"-es, sorozatrendszámoknál a korábbi válaszokban említett "RTC", esetleg "RTD" kombináció a legújabb.
2019. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból, milyen szót akarsz kirakni R betűvel, hogy ennyire belebetegedtél, hogy már S rendszámot kapnál...
2019. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!