Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyári hangszóró helyére milyet?

Gyári hangszóró helyére milyet?

Figyelt kérdés

Van egy Skoda Roomsterem 2008-as, 2db gyári nagyobb hangszóró elől (165 mélyközép lehet talán nem nagyon értek hozzá, 40W), meg 4db kicsi van elől hátul.

A 2 nagyobb menne hátra, a helyükre szeretnék valamit, ami megüti, vagy meghaladja a gyári 40W mélyközép szintjét. Bontottan párba a gyári lenne kb. 13ezer kiszállítva. Az újakhoz kellene talán kiemelő keret is (a gyári hangszóró eleve úgy van kialakítva).

Keret rá kb. 15-20ezer, ha megéri picit több. Tudnátok valamit ajánlani? 4x50W 2din fejegység van benne.

Köszi!!



#csere #Skoda #1Z0 035 411 C
2019. szept. 3. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a jelenlegi felállással?
2019. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyárinál szinte még a leggagyibb is jobb lesz, ha a gyári nem valami márkás, direkt az autóhoz extraként rendelt hifi. Pl Bang and Olufsen, Bose, stb...


Pioneer, JBL, Alpine, Hertz. Ezek a márkák háza táján nézz körül, beépítő keretet biztos találsz neten valahol, esetleg ebayen az autódhoz. Én azt ajánlom, hogy első szettet vegyél, külön mélyközép és külön magasok, hangváltóval.

2019. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


Nem sikerült megérteni? Az hogy 2db hangszóró van és 4dbot szeretnék.


#2


Azért a gyári nem gagyi az esetek döntő többségében. Az ismert márkákat én is fel tudom sorolni, konkrét típust szerettem volna, ami a gyárinál nem lesz rosszabb. Nem tudom hogy mit kell nézni, dB, Hz tartomány, Watt, stb

2019. szept. 3. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan vedd azt amelyik szimpatikus ebben az árkategóriában. Gyárinál bármelyik jobb lesz, hidd el.
2019. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4


Csak hogy én szeretem a legtöbbet kapni a pénzekért. Ezért kérdeztem, hát ha van szakértő.

2019. szept. 3. 17:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Látom nem sok szakértő látogatja az oldalt...
2019. szept. 5. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szakértelmet akarsz, akkor hívj fel egy autohifivel foglalkozó szakembert. Ugyanazt fogja mondani. Ebben az árkategóriában tökmindegy mit veszel, jobb lesz, mint a gyári. A lényeg, hogy Pioneer, Alpine, JBL, Sony legyen... nem fog sok minden bezavarni, mert fejegységről fogod meghajtani.
2019. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na itt a probléma. Hogy azt gondolod, 20-ezerért ha márkás, akkor csak jó lehet. A Pioneer eleve ki is esett már a listából. Egy Hertz és két Kicx hangszóró jöhet már csak szóba. Az érzékenység fog dönteni.
2019. szept. 5. 20:39
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Jolvan, Te mar okos vagy. :D Amig nem erositorol fogod hajtani, hanem egy fejegysegrol, es nem lesz melylada az autoban, kulon erositon, addig felesleges ennyit gondolkodni. Kicx-et vegyel nyugodtan, de a blokkot tedd el, es jegyezd meg hol vetted, mert latogatni fogod oket meg garanciaval.. :DDD
2019. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!