Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B 2. 0 DTI-ről...

Opel Vectra B 2. 0 DTI-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy ilyen autót és érdekelnek a vélemények róla. Alapból a dízelt és a benzint is szeretem nagyon. A 2 autó típust nem lehet szerintem összehasonlítani, de mind 2-őt szeretem de 55% ba inkább benzin párti vagyok és csak 45%-ba dízel. Eredetileg vw passat b5 vagy audi a4 b5 1.8i 20v vagy 1.8t 20v -t akartam de olcsón nem akarok szart venni hogy utána a gatyámat ráverjem és nincs se 1 millám se 800 ezrem jóra, mert gondolom ennyiért is NEHEZEN lehetne jót találni. Gondolom vectrába is nehéz jót találni mert hát tudjuk kik szoktak legtöbbet ezekkel járni, tisztelet a kivétel. 1,6 szívó vectrát nem akarok, 1.8 szívót talán, de van a családba egy toyota avensis t25 1.8 vvt-i 129 hp, szinte csak én vezetem, imádom nagyon, de nekem már gyenge. Tudom a 101 lovas vectra nem lesz erősebb soha :DD de van 2 szívó benzin itthon ne legyen már 3. is :/ meg ha dízel ha benzin akkor turbó legyen. Nekem a turbó benzin az autó, ha tehetném azt vennék, de erre sajnos jelen körülmények között nincs esélyem.

Na mindegy jól leírtam a semmit! :D A lényeg, hogy a vectráról érdekelne személyes tapasztalatok, ár érték arány. Alkatrész nem fontos meg tudom nézni ha kell, fogyasztás se, mert ez nálam nem szempont.

Köszönöm a válaszokat :D



2019. szept. 4. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha mákod van nem kell adagolót cserélned ha noncs akkor adagoló cserére számíts. (Jah és egyszerűbb motor cserélni benne mimt adagolót legalább is a G astrákban)
2019. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!