Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körülbelül rendszeres (mondjuk...

Körülbelül rendszeres (mondjuk heti 4-5 alkalom) vezetéssel mennyi idő, amíg valaki rendesen belejön a vezetésbe?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 alkalom inkább kiégéshez vezet tanulóként, én nem javaslom. A kötelező órák vége felé már bele lehet jönni a vezetésbe, de igazából jogsival a kezedben is lesz mit tapasztalni még.
2019. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem, hogy friss jogsisként :)
2019. szept. 7. 01:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol vezetsz. Nekem kb 2 és fél hónapja van jogosítványom, alapvetően magabiztosan vezetek, de ha be kell menni Budapest belvárosába néha azért elbizonytalanodok a dolgokban, mert nem sűrűn járok autóval arra. Viszont ha 2 hónapig heti 5x bejársz valószínű hogy ott is belejössz a vezetésbe.

De egyébként ez nagyon személyfüggő.

2019. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy h csak 2 falu közt ingázol napi szinten, tehát vakon is tudod az utat. Vagy mindig új útvonalat fedezel fel.
2019. szept. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a jogosítvány átvétele után egy héttel megvettem az első autómat. Budapesten lakom és dolgozom. A munkahelyemre való eljutás oda-vissza naponta kb 50-60 km. Heti 6 napot dolgozom. Így elég hamar belejöttem, február óta 10,000 km-t tettem az autóba.

Igaz, elsőre egyedül a belvárosban nem egyszerű vezetni. Sok a bunkó, főleg a taxisok, buszvezetők, mindenki türelmetlen, sok az ember és az autó. Ma már nem fosok a belvárosban, de tény, hogy ha van rá lehetőségem, inkább más úton megyek.

A legnagyobb hibák amiket elkövettem:

-Nem néztem a bal tükörbe csak kibsztam az indexet és mentem. Olyat dudáltak rám, hogy egy életre megjegyeztem.

-Balra kanyarodásnál nem vettem figyelembe, hogy az egyenesen jövőnek van elsőbbsége. Szintén nagy dudálások, megtanultam.


Ha szeretsz vezetni nem fogsz kiégni, csak tanulni.

2019. szept. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!