Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha benyomom a kuplung pedált...

Neptunus Shin Kaio kérdése:

Ha benyomom a kuplung pedált szinte be esik és nincs kuplung. Lábbal vissza tudom húzni a pedált, akkor ott marad de ha benyomom továbbra sem történik semmi. Mi lehet a baj? (Honda Civic 1,4 1998)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jöttem haza a dugóban, erőltetett egyes kettes....egyszer csak benyomáskor bement tökig a kuplung pedál és lent maradt. Lábbal vissza tudtam húzni, akkor egy darabig a padlólemeztől kb 1 centire még minimálisan fogott a kuplung de már ott sem....mi lehet a gond? Remélem nem komplett szettet kell cserélni....

2019. szept. 9. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kuplungmunkahenger.
2019. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha benyomod alul valahol nem folyik el az olaj?

Vagy egyáltalán nem üres a tartály?

Ezeket kellene először megnézni, aztán ha ez jó lehet a munkahengerrel folytatni vagy a cső nincs e kikoszolódva.

De az sem kizárt hogy esetleg a kiemelő villák elkoptak, vagy a kinyomó csapány szérhullt.

Legrosszabb esetben komplett kuplung szett kell rá.

2019. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!