Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan párszáz ezer forintos...

Olyan párszáz ezer forintos autót keresek, amelyen az autószerelés alapjait otthoni körülmények között elsajátíthatom? Pl Audi 80, vagy Volvo 440 re gondoltam. Tippek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ezeknél is egyszerűbbel kezdenék, pl Lada. A szerelés nem csak az alkatrészeket jelenti, hanem pl beszakadt csavarok kiszedése, és hasonló trükkök, fogások.
2019. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annál azért újabbakat szeretnék, mint a keleti blokk romjai.
2019. szept. 9. 22:43
 3/13 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Suzuki Swift, Opel Astra F
2019. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A mai világban az autószerelés alapja egy hibakód kiolvasó.
2019. szept. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokan régen Ladán, régi Skodán, Dacia autókon tanultak meg szerelni, és így tovább. De manapság egy öreg suzuki swift, F astra, kadett, vagy corsa, esetleg régebbi WV modellek, Fordok otthoni szerelése sem egy nagy cucc. Én Opelen kezdtem ezt a dolgot megtanulni, aztán vettem egy Skoda felíciát amit elég sokszor szerelgettem. Amit az első ír hogy beszakadt csavar kiszedése stb... ezek a nagy kihívások. De a modernebb 2000-es évjárat feletti autóknál amikbe egyre több elektromos berendezés van azokkal ésszel kell bánni azért, de aki rendelkezik minimális ismeretekkel az elektronika terén és ha utánanéz dolgoknak hogy mi micsoda egyáltalán akkor azokkal is ellehet boldogulni.
2019. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hibakód olvasóm már van. Kínai.
2019. szept. 9. 23:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy újabb autó szerelő???
2019. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van régebbi is?
2019. szept. 9. 23:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az udvarban berhelsz valami bontószökevényt még nem fogsz megtanulni javítni. Kíváncsi vagyok mihez kezdenél egy L jetronc-al. Vagy ha modern autót akarsz, akkor hogyan tanítanál fel egy új AGM akkut mondjuk egy bmw-nek.
2019. szept. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene kezdőként egyből injektorokat javítania? Szereljen csak ! Inkább mint hogy lődörög, meg a telefonját nyomkodja. Legegyszerűbb típusok: swift, f astra, régi D mercik, Golf 2 - 3 . Kicsit bonyolultabbak: Golf 4, Passat B5, A4 , inkább dieselek.
2019. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!