Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2-es jogsival vezethetek egy...

ZoltanXY kérdése:

A2-es jogsival vezethetek egy 50.2 kW-os Kawasaki 650-est? Az oldalukon fel van tüntetve a motornál az A2-es jelölés, viszont úgy tudom, hogy A2-vel 35kW-ig lehet motort vezetni.

Figyelt kérdés

2019. szept. 10. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamit elírtak, vagy te olvasod rosszul.
2019. szept. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen hogy a motorkereskedés honlapján oda van írva hogy A2 egy 70 lovas motorhoz mint pl yamaha mt07. Ez abban az esetben van ha újonnam veszed és úgy kéred hogy folytott legyen. Raknak bele gyári folytást, lepapírozzák, elintéznek mindent, ez persze plusz pénzbe kerül.
2019. szept. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Új motornál majdhogy nem bele lehet alkudni az árba az A2-es folytást, bár igazából inkább egy folytás nélküli motort vennék, én annó megbántam (MT07) mert semmi előrelépés nem volt egy GS500hoz képest. (sőt inkább még lomhábbnak is vehető)
2019. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt hogy érted? Folytott gs500 után vettél folytott mt07-et? Vagy mindkettő folytás nélküli volt?
2019. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 A GS500 folytatlanul vezethető A2-vel(48ló). Én mivel a kressz miatt csúszott az A korlátlan (2év miatt újra kressz) így a motor hamarabb meglett és folytással lett kérve. Érzésre a GS sokkal fürgébb volt. A korlátlan után és a folytás eltávolítása után, azért kicsit más a képem a motorról(MT07) minden fordulatszámon.
2019. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Cb600t hajtottam a2vel fojtással.

Folytás eltávolítása után magasabb sebességnél jobban gyorsult , városba nem igazán lehetett érezni a különbséget.

2019. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!