Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PÁV 2 VIZSGÁT fogok tenni!...

PÁV 2 VIZSGÁT fogok tenni! Mit tehetnék? Így engedni fognak vizsgázni?

Figyelt kérdés

Jelentkezés megtörtént interneten, vissza is igazoltak, időpontot megkaptam.

Arra lennék kíváncsi hogy ha én 2013-ban szereztem meg az AM (segédmotoros) jogosítványt és 2018-ban pedig a B kategóriás jogosítványt akkor tehetek e páv 2 vizsgát?


Szóvak 1 év 4 hónapja van meg a B kategóriás jogsim.


Ezt írták, vizsgálatra az alábbiakat hozza magával:

- 2 éve folyamatosan hatályos vezetői engedélyét.


Na már most 2013-tól van jogsim, segédmotorra, kocsira még nincs meg 2 éve, így engedni fognak vizsgázni?



2019. szept. 10. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Telefonod nincs?
2019. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És 102-es kód kell vagy a jogsiba vagy azzal az orvosival ami igazolja, hogy alkalmas vagy 2.csoportú eü-re, az is kell. Különben nem vizsgálnak.


Én 2 hete voltam, nos, lényeg, ne várj ha mondjuk 10-re van időpontod, be mész 8:32-kor lényegtelen, érkezési sorrend van. Nem tudom, hogy lesz e kormányos feladatod, mert engem páv 1-re meg 2-re meg 3-ra vizsgáltak, de a kormányoson buktam, szerezz be , kérj kölcsibe kormányt géphez és játsz. Amúgy jó móka , csak sokan vannak.

2019. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát a am jogsid megvan 2 éve, itt bármely kategória van írva.


Jó tanács, azt kell mondani, hogy sokat vezetsz, nekem 4 év alatt 55 ezerre húzta a csaj a száját. :) (nem mindig az igazságra kell alapozni) .

2019. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fel hívtam őket és azt mondták hogy mivel nincs 2 éves B jogsim így csak Páv 3 ra jelentkezhetem.
2019. szept. 10. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz, én is csak azt kaptam meg korlátlanra. És ha oda jelentkezel legalább tudod következőbe mi vár. :)
2019. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :-)
2019. szept. 11. 22:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Mai nap hívtam fel megint őket és mivel van már egy jó ideje nemzetközi segédmotoros jogsim, így mégis meg csinálhatom a Páv2, tegnap félre tájékoztattak, de most egy másik hölgy segített :-)
2019. szept. 11. 22:09
 8/8 kempingbringas válasza:

Most voltam Pav-on, II-est kaptam, korlatlan ideig.

Erkezesi sorrend van. De az egesz kb masfel oraig tartott.

Ket teszt volt, meg par kerdesre kelett valaszolni a gepen.

Elso, felul negy palcika negyzet es benne egy masik palcika, es mind a negyben mashol helyezkedik el,marmint a palcika.(alul, felul, lent, fent)

Alatta felvillan egy masik negyzet, es ha van olyan felul jobb gomb, ha nincs ball.

Itt minimum 500-at kell nyomni es kb 8 hibad lehet.

Na ezt elrontottam, 900 at nyomtam 30 hibaval, es visszakuldtek hogy lassaban csinaljam. Masodiknal 3-at rontottam,es kb 600 at nyomtam. Minden kockat meg kell nezni, es aztan nyonni, nem reflexbol mert akkor mindig tul szaladsz es elnyomod.

Olyan gyorsan jon ahogy nyomod.

Kettes, az 5 szines gomb, ket pedal, ket szelso kocka gomb.

Felvaltva felvillanak szines korok, mely es eles hang, es ket feher gomb, jobb es ball, ezek a pedalok.

Eloszor lassu, aztan gyors, aztan megint lassabb.

Ez jo lett.

Harmadik pedig teszt kerdesek, de ilyenek hogy menyire vagy tarsasagi ember.

Ez kesz,utanna behivtak, megkerdeztek hogy mire kell, jo, itt van, Viszont latasra.

Nem nehez, de kipihenten kell szerintem menni, es en a bakancsot atvettem sportcipore, mert abba nem erzem a pedalt.

2019. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!