Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jar buntetes, ha...

Szerintetek jar buntetes, ha a kepen lathato modon belog a kocsi hatulja a mozgasserult parkoloba?

Figyelt kérdés

A kep: [link]

Az elottem allo kocsi miatt en is csak igy tudtam mar parkolni.



2019. szept. 10. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen buntetheto !!
2019. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért van a felfestés.
2019. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem is áll előtted senki.
2019. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 Igen, ez a kep google street view-rol van, ugyanazon a helyen pont ugyanugy atlog ez a kocsi is, szerintem kesobb alltak ki elole.

En is csak pont igy tudtam beallni, talan ennyire nem is logok at.

Inkabb csak arra lennek kivancsi, mennyire gyakorlat manapsag, hogy ilyenert is buntessenek.

2019. szept. 10. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

"En is csak pont igy tudtam beallni, talan ennyire nem is logok at."

Azért van a felfestés, hogy meghatározza, hol parkolhatsz. Nem lóghatsz ki semerre. A képen látható autó akadályozza a mozgáskorlátozott patkoló igénybevételét, jogosan büntetik, minden kultúrállamban.

Milyen paraszt kifogás már, hoyg csak így tudtál beállni? Van egy paraszt az előtted lévő helyen, erre te fogod magad és dacból mégnagyobb paraszt leszel. Szép, gratulálok.

Mifelénk ha egy paraszt miatt nem fér be az ember a parkolóhelyre, akkor nem áll oda.

Jó, mondjuk én Európában élek, nem a Balkánon.

2019. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Azota vegeztem meloban, nem jar erte buntetes, te kis balkan paraszt ;D
2019. szept. 11. 01:02
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Az, hogy éppen nem járt arra illettékes, nem jelenti, hogy nem büntetendő.

Olyan ez, mint amikor lopsz a munkahelyedről. Nem biztos, hogy észreveszik, de ha igen, rábszol. És paraszt vagy, akár észreveszik, akár nem.

2019. szept. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mennyire kell valakinek trógernek lenni ahhoz, hogy pont a rokihelyre kell rálógnia (nem forgalom elől elzárt területre, zebrára, járdára, hanem azzal kib/szni akinek eleve a legnehezebb a dolga a közlekedésben...

És még utána rimánkodni az esetleges bünti miatt...

2019. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Mifelénk ha egy paraszt miatt nem fér be az ember a parkolóhelyre, akkor nem áll oda."


hagyjuk már ezt a hülye dumát :D nézd meg a németek hogy parkolnak... sirslmas. es allitólag az mar Európa, nem a balkán... a felének elvenném a jogosítványát, ahogy közlekednek...

2019. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan parkolj így , de ha bele mennek a kocsiba ne sírj mert a rendőr is téged hoz ki hibásnak mivel àt log a kocsi akkor lényegében akadájozod a mozgás korlátozott parkoló jogos használóit a prkolásban ...
2019. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!