Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Mit lehet tenni ha elfelejtettem odaírni a kötvényszámot?

Befizettem a kötelező biztosítást utalással viszont elfelejtettem odaírni a kötvényszámot a közleménybe.

írtam már Emailt az ügyfélszolgálatnak de még nem válaszoltak ma van az utolsó nap hogy él a biztositás.

Keress kérdéseket hasonló témákban: KGFB, Kötelező biztositás, kötelező

szept. 11. 15:03  Privát üzenet  

A válasz
Nem kapkodtad el, ha már a türelmi idő utolsó napja is most van... E-mailre napok kérdése mire válaszolnak, ha válaszolnak egyáltalán. Én inkább bemennék a személyes ügyfélszolgálatra, vagy felhívnám őket. Akkor muszáj azonnal foglalkozniuk az ügyeddel.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 11. 16:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Most vettem egy Suzuki GS 500 F-et,44.900km.8 éve volt már ilyen motorom, de már elfelejtettem, mikor kell nagyszervízt csinálni. Gyertyacsere, vezérműlánccsere, szelephézag,...
Szombathelyen kellet hagynom az autót egesznapra egy fizetos helyen. (08:00-18:00) szerintem 100 forint óránként. De nem tudtam befizetni a díjat mert nagyon siettem es...
Lefestettem a lemezfelniket, alapozó + 2 réteg festék. Lakkot elfelejtettem, holnap még fújhatok rá vagy felesleges?
Elfelejtettem a kreszt mit csináljak?
Elindultam az autóval és elfelejtettem kuplungot hasznalni Ez egy Bmw e36 2.8 Haverjaim azt mondtak ne használják kuplungot?
Volkswagen t4. Elfelejtettem behúzni a bowdent a motorháztetőn és most nem tudom kinyitni. Valaki tud esetleg valamit, hogy lehetne kinyitni?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!