Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Másnak is jelzett magas jelzést?

Van egy Mercedes A140-es autóm és “HI” jelzést ad. Néztem a pálcán az olajszintet ami + - között van. Miért jelez magas szintet?

szept. 11. 18:42  Privát üzenet  

A válaszok
én csak olyat láttam eddig, hogy a digitális klíma kijelzőjén van HI felirat... Szerintem olvasd el a kézikönyvet. Biztosan lesz benne szó róla.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 19:02 Privát üzenet
Miután azt írod megnézted és nem sok benne így akkor pl egy szenzor stb

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 11. 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért magas az alapjárat?
Milyen negatív hatásai vannak a túl magas fordulatszámnak?
FORD MONDEO MK4 (2010) 2. 0TDCI miért lehet magas a fogyasztás (10l/100km vegyes)?
26. -án lesz műtétem Laparascopiával tervezett, a jobb petefészkemen találtak valami csomót 6x-5 cm-es, ca125 tumormarkerem nagyon magas értéket jelzett egész pontosan 677.7?
Peugeot 206 cc motorolaj hőmérséklet visszajelző a műszerfalon magas hőmérsékletet jelzett. Mi lehet az oka?
Milyen magas lejtőről gurult le az 50g-os játékautó, ha az eléje tett memóriás-erőmérő rugóját maximálisan 6cm-rel nyomta be, miközben az erőmérő 0,28N erőt jelzett? A súrlódás elhanyagolható.

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!