Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 c7 vagy Volkswagen...

Audi A6 c7 vagy Volkswagen passat cc?

Figyelt kérdés
Hali. Nem tudok választani a 2 típus közt. 2013-as mindkettő autó és 16 ezer € . Szóval árban nincs különbség. Melyik a megbízhatóbb? Nyilván nem akarom a gatyámat rákölteni. Normál használat és karbantartás mellett hány évet mennek ezek az autók? 10 év szerintem biztos van még ezekben a kocsikban. Ki melyiket és miért választaná?
2019. szept. 11. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem A6 C7 Avantom van 3.0 TDI motorral, és imádom, nagyon szép formának tartom. Előnye a Passat CC-hez képest a nagy tér, a quattro hajtás és a nagyon szép hangú 6 hengeres dízelmotor. A Passat CC-t kicsit túlértékeltnek tartom, persze az is gyönyörű és nagyon minőségi autó.
2019. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy hány évet mennek még? Az Audi nagyon tartósnak bizonyul (az enyém 2012-es), ezek is bírni fogják a 20 évet.
2019. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem biztosítási okok miatt 2 literes lehet. 25 alatt nem adnak biztosítást 2,5 feletti kocsira :/
2019. szept. 11. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkepp Audi. A Passat belul nagyon kicsi, foleg hatul.
2019. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!