Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Audi A6 c7 vagy Volkswagen passat cc?

Hali. Nem tudok választani a 2 típus közt. 2013-as mindkettő autó és 16 ezer € . Szóval árban nincs különbség. Melyik a megbízhatóbb? Nyilván nem akarom a gatyámat rákölteni. Normál használat és karbantartás mellett hány évet mennek ezek az autók? 10 év szerintem biztos van még ezekben a kocsikban. Ki melyiket és miért választaná?

szept. 11. 22:20  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem A6 C7 Avantom van 3.0 TDI motorral, és imádom, nagyon szép formának tartom. Előnye a Passat CC-hez képest a nagy tér, a quattro hajtás és a nagyon szép hangú 6 hengeres dízelmotor. A Passat CC-t kicsit túlértékeltnek tartom, persze az is gyönyörű és nagyon minőségi autó.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 11. 23:09 Privát üzenet
Hogy hány évet mennek még? Az Audi nagyon tartósnak bizonyul (az enyém 2012-es), ezek is bírni fogják a 20 évet.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 11. 23:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem biztosítási okok miatt 2 literes lehet. 25 alatt nem adnak biztosítást 2,5 feletti kocsira :/

# 3/4Időpont szept. 11. 23:24 Privát üzenet
Mindenkepp Audi. A Passat belul nagyon kicsi, foleg hatul.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 13. 10:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi kell egy VW Bora leültetéséhez/stanceléséhez?
Opel Vectra B 2. 0 DTI-ről vélemények?
Jó ez az olaj bele?
Golf 4 (1999. 05) típusú gepjarmuben hogyan tudom működtetni a hátsó ablakmosó spriccelojet? Sehogy nem spriccel, mi lehet az oka?
2002-es volkswagen polo 1.4 benzin. Ma 4-es fokozatból 5ösbe kapcsolva a fordulatszám megugrott 4000-re kb 1-1,5 másodpercig majd visszaállt a megszokott fordulatra. Kétszer is...
Figyelmetlenség esetén magától állóra fékező és a sávot magától tartó kistehergépkocsikat lehet már kapni használtan (egy-három millió között)? Melyek ezek a típusok? Dokker,...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!