Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F hogy lehet be...

Opel Astra F hogy lehet be dönteni a kerekeket?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy milyen módosító kell hozzá vagy egyáltalán hogy lehet megoldani?

#kerék #dőlés szög
2019. szept. 18. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogod az otkilos kalapacsot, es beljebb utogeted a kerekagyat, miutan levetted a kereket. Meglatod, nagyon meno leszel.
2019. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Aztán elmondod-e mire kell a bedöntött kerék?! :D

Az egyik bohóc a 75 lovas Ladából akar 110-et csinálni a másik a kerekeket döntögetné be...

Mi a franc van veletek?

Honnan jön ez a sok baromság?

:D

2019. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelmes kommentet vártam nehéz lett volna le írni hogy kell egy 3D-s torony csapágy.... Igazatok van inkább írjátok a hulyeseget... Xd mellesleg C20LET van az Astraban.
2019. szept. 18. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Huuuu, most le kene borulni elotted, hogy a minimum 20 eves taligadat tuningolod?
2019. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kell leborulni senki sem mondta csak egy kérdésre értelmes választ vártam kulturáltan. :)
2019. szept. 18. 12:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Extrém ültetés, és dől befelé bőven.


Külföldi szakirodalomban flush, hella flush a kulcsszó. De pont Astra F-re konyhakész megoldást szinte biztos, hogy nem találsz. Az összegyűjtött információk alapján neked kell egyedileg megoldani. Ami azt jelenti, hogy az értelmetlensége, veszélyessége mellett még műszakit sem fog kapni


(És mielőtt engem is megpróbálnál leoltani, nekem is ültetett autóm van)

2019. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!