Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oktatóm nem mutatta meg a...

Az oktatóm nem mutatta meg a balra hátra merőleges parkolást!?

Figyelt kérdés
Mindjárt forgalmi vizsgazok, folyamatosan csak a jobbra háta, elore jobbra balra parkolasokat gyakoroljuk. Lehet mar idom sincs gyakorolni
2019. szept. 21. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
OK.
2019. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez írásban nem jön át, de nincs szád? Megmondod mi nem megy, mit akarsz gyakorolni. Ő a tanár, de te fizeted hogy megmutassa vagy elmagyarázza ami nem megy még. Ha annyira nem zavart a dolog, hogy jelezd neki, megpróbálhatod egyedül is, úgyis belenyúl majd, mielőtt koccansz.
2019. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg azért nem mutatta meg, mert a forgalmi vizsgán nem szerepel olyan a húzható feladatok között, hogy balra hátra merőleges parkolás. Csak jobb oldali változat van ebből.
2019. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Az oktatás alatt nem tanulsz meg érdemben semmit, annyi hogy hozzászoksz az autókezeléshez, forgalomhoz.

Majd ha veszed az autódat, elmegy veled családtag gyakorolni, akkor fogsz tanulni.

Engem a kézifékes elindulásra tanítottak itthon, vagy sebességbe hagyva leállítani az autót és úgy parkolni.

2019. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Az a könnyebb.

Lehet azért.

Aki így is képes nekimenni valaminek, az.....inkább ne csináljon semmit.

2019. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor vezetni tanultam, és kérdésem volt, először mindig az oktatótól kérdeztem, és ő rendszerint adott is értelmes választ.

Rögtön az első órán megkérdeztem, miért bem rutinpályán kezdünk, hisz még soha nem vezettem... később is voltak kérdések, amire kielégítő válaszokat adott, tehát nem értem, hogy ez a kérdés miért ide került, miért nem kérdezted neg te is az oktatódat, illetve kérted, hogy mutassa meg.

Nekem pl megmutatta a saroktolatást, mondta, hogy ilyen a vizsgán nem lesz, de nem.árt tudni, lehet rá szükség később.

Balra hátra parkolás sincs a vizsgán általában, de lehet olyan helyzet, amikor úgy célszerű beállni, viszont kellő gyakorlattal már a parkolások is úgy működnek, hogy érzed az autót, nem támpontokat keresel, figyelsz, tekered a kormányt, beállsz.

Nem az oktató mellett tanulsz meg mindent.

2019. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Oké, köszi ezt a fontos infót.
2019. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért nem mutatta meg a balra hátra parkolást, mert azt már kivették a manőverek közül, a vizsga

értékelő lapon sincs rajta, nem kell már. Amúgy tényleg egy marhaság ez a fajta parkolás.

2019. dec. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!