Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 21061 lakatolása mennyibe...

Granitis kérdése:

Lada 21061 lakatolása mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
A tulajdonomba került nagyapám Ladája, és szeretném felújítani (leginkább érzelmi okokból, a fél gyerekkorom abban töltöttem). Az autón leginkább a kasznit rágta meg az idő vas foga és nem tudom mennyibe kerülhet a helyreállítása illetve ezen felül mennyiért festik le a gyári strandkorlát kék színére. Pest megyében élek, de ha vidéken olcsóbb ugyan az a minőségű munka a szállítása megoldható. Nagyságrendileg milyen összegre lehet számítani (igényes javítás esetén)? A válaszokat előre köszönöm!

#javítás #Lada #Zsiguli #lakatolás #Lada 21061 #Lada 1500s
2019. szept. 24. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Néhány száz ezer Ft rámegy, de hidd el megéri, tapasztalat. Egyébként a strandkorlát kék a Trabi.
2019. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy gazdasági totálkár az biztos, persze ha érzelmi kötődés is van az más. Egy minőségi telifény szerintem legalább 300 ezer, a lakatolás attól függ mekkora a baj, de simán lehet még egyszer annyi mint a fényezés, ha minőségi munkát akarsz.
2019. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam még egy lakatolt bódé vásárlásán is de az nem tudom mennyire járható út
2019. szept. 24. 22:00
 4/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Ha a kasztnit lecseréled akkor az már az amiben gyerekeskedtél
2019. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, egy VW POLO nőtt nagyon a szívemhez..

Cserélni kell: küszöbök, hátsó köténylemez, jobb első ajtó, két sárvédő. Szerelő szerint 250000 körül lenne. Lehet te is bontóból vagy fórumokról kéne keress elemeket.

Lakatolás az rengetegbe kerülhet. Pomázon van esetleg egy idős bácsi, de lehet, ő már nem vállal munkát, műhelyét sem tudom, hogy van-e.

Ha fényezni viszed, nagyon nézd meg, hogy hova, mert nagyon el tudják szúrni, és el is kérik a pénzt. Csak leinformálható, elégedett kliensekkel rendelkező helyre vidd.

Sajnos nemigazán tudok segíteni.

2019. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy ha már ráöntök egy nagy kazal pénzt egy ladára, a problémák megelőzése végett elviszem, és kap egy horganyzott bevonatot, nem tudom csinált-e már valaki hasonlót.
2019. szept. 25. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt mondod, hogy egy 40 +....éves ladát szétszedetsz lemezig, a lakatos toppra rendbe teszi, majd ezután elviszed az egészet lehorganyoztatni.

Aztán persze fényezés összerakás, stb.


Orvos látott mostanában??? :D

2019. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod, nem ő beteg, hanem mindenki más, másnéven a fogyasztói társadalom.

A mostani autók úgy vannak megcsinálva, hogy ha 10 évet kibírnak, az már kész csoda.

A telefonok, számítógépek stb szintén 1-2 év, lassan még annyi se. És az emberek be is veszik. Te is. Egész életük erről szól, az új dolog vásárlásáról. Ezért szaladgálnak mint a patkányok körbe-körbe egész nap, hogy pénzt keressenek. Ja, meg nyáron 2 hét Görög/Horvát tengerpart.

Betelt a kocsim hamutartója, ó, nem baj, veszek egy újat.

2019. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyolcaska szívem!

Nem a fogyasztói társadalomról alkotott véleményedről van szó, hanem arról, hogy valaki "0" autójavítási ismeretekkel, egy 40 éves ezerhatost akar horganyoztatni, beláthatatlan összegért. (mintha attól megjavulna bármi is)

2019. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha már fel szeretnéd újítani az egész kocsit, akkor nem csak a fényezést és a lakatolást kell számolnod, hanem egyéb költségeket is. Pl motorja milyen, mennyit futott, belső tér állapota. Visszatérve a karosszériára ez egy Ladánál a legtöbb pénz elviszi.

Mit kell pontosan cserélni?

Milyen évjárat? mert ha 94-96 körüli, akkor nem érdemes sokat rákölteni.

2019. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!