Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon összehozható...

Magyarországon összehozható az álom autó?

Figyelt kérdés

12 millió ft + Honda Civic Type R GT = ❤️


Semmi másra nem vágyom az életben hosszú évek óta. Se gyerekre, se lakásra, csak erre az autóra. Van egy szakács szaklevelem, illetve egy érettségim, de a szakmámat nem szeretem. Viszont minden álmom már hosszú évek óta ez az autó szalonból úgy, hogy én konfigurálom össze olyanra amilyenre szeretném elvégre hosszú évekre tervezek vele. Lízinget és banki kölcsönt nem szeretnék. Gondolkoztam még ausztriai melón, de akkor is ott az albi, rezsi, kaja, stb... Barátnőm pedig nem szeretne menni velem. Tanácstalan vagyok. Mondjak le az álmomról? Vegyek kaparósat?



2019. szept. 30. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%

Programozói vagy mérnöki fizetésből esetleg. Illetve, ha nyersz a lottón.

Másképp elfelejtheted.

2019. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
A németországi melóról lebeszéltek?
2019. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Úgyhogy nem akarsz dolgozni elég nehéz lesz össze hozni.

Ha ilyen terved van, akkor ne érdekeljen a barátnőd nyavajgása, igyekezz dolgozni keményen és meglehet.

2019. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Barnabas333 ***** válasza:
94%
Vagy egy nagy hitel, csak kocsira szívás a hitel, főleg ha az elején ellopják vagy össze töröd a kocsit...
2019. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2019. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de mi a baj a használt vétellel?


Ugyan olyan mint az új, csak annyi hogy nem neked kell elbukni az első három évben az árának a felét!

2019. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szalonból, új autót az szokott venni akinek nem számít a pénz!
2019. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már akkor elcseszted amikor pályát választottál.Ehhez a célhoz legalább havi 1millát kellene keresni,hogy közben ne halj éhen és ki tud fizetni a számlákat.

Marad az álmodozás vagy mák a lottón.

2019. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Ausztria. Szakmádban, kb ingyen szállás+kaja. Pár év és megvan😉
2019. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok, de köszönöm szépen a tanácsokat. Nagyon szeretem a barátnőmet, bár tudom az autó lenne ott velem mindig tutira. Egy kapcsolat bármikor borulhat. Nem egyszerű a szitu. Viszont nélküle meg űr lenne.
2019. szept. 30. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!