Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok ajánlani egy olyan...

Tudtok ajánlani egy olyan autót ami olcsó, nagyon jól fenntartható és keveset fogyaszt?

Figyelt kérdés
Első autó lenne és nagy szükség lenne rá. Csak multiplát ne ajánljatok! Cabrio-n kívűl minden kivitel lehet. 300k-ig van keret.

2019. szept. 30. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Swift :D még hozzácsapsz egy 100ast és esetleg Dacia Logan.
2019. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Suzuki


Ford


Opel


Toyota


Csak szólok, 400 ezer alatt csak hulladékot lehet kapni!

2019. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Vagy esetleg Corsa
2019. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
51%
Trabant.
2019. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudok ajánlani. Ami 3-4 száz az egy rakás kacat
2019. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Dízel saxot vettünk, 2000-évjárat. Nem sok minden van benne ami tönkre tud menni,de azok is olcsóak hozzá újként, bontottan meg aztán..... napi össz 106km ingára van használva 3,8-4,2 amit fogyaszt. Az aszfaltot abszolút nem tépi fel,de ha pályára megyünk akkor az erősebb turbóst használjuk
2019. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én első autónak 2001-es 1.5-ös diesel nissan micrát vettem. 4,5l a fogyasztása, nem egy nagy autó tehát kezdő autónak jó mert könnyű a parkolás, manőverezés, nagyon jól ki lehet belőle látni nagyok az ablakok. Én 350ezerért vettem ami sok volt konkrétan az én kocsimért de akkor még nem értettem hozzá annyira. Én szeretem nagyon, a korához képest + ahhoz képest hogy törve volt jól bírja a strapát.

Annyi hátránya van hogy 140-nél ha kitaposom a pedált autópályán, lejtőn lefele nem megy többel és a gyorsulása sem túl jó de egy ilyen autótól ennél többet nem is szabad elvárni. Meg hát ugye nem egy nagy kocsi ezért éna 187cm magasságommal pég pont beférek de még el tudnék viselni egy kis helyet benne, viszont mögöttem nem nagyon tudnak ülni. A fenntartásról csak annyit tudok mondani hogy keveset fogyaszt nagyon és amiket alkatrészeket cseréltem benne (szűrők, féktárcsa,fékbetét, kerékagy csapágy, ékszíj + feszítő görgő) azok nem voltak túl drágák + a kis kerék méret miatt 15ezer körül kapsz már normális gumit rá.

2019. szept. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek: itt mindenki legalább 3 millióért vesz autót.
2019. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Swift lesz, mert az tényleg jó csak nem biztonságos de nem baj.
2019. szept. 30. 21:46
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Bizony-bizony, én is olvastam arról, hogy nem biztonságos a "mi autónk", és egy idő után a suzukisok mind meghalnak.

Mondjuk a volvósok és a mercisek is, de erről nem szoktak beszélni.

Pl. a mi utcánkban, már egyetlen 100 év fölötti suzukis sem él.

Pffff.

2019. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!