Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsen melyik autósiskolában,...

Pécsen melyik autósiskolában, melyik oktatónál érdemes vezetési órákat venni? A kresz és az elsősegély már megvan. Vezettem is valamennyit, de most kerültem Pécsre és itt szeretném befejezni a vezetési órákat és levizsgázi

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 08:35
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Én a Van+nál csinálom, ott tettem le a Kreszt is, vezetni Galambos Miklóshoz járok, őt nagyon szeretem, csak az a gond hogy ő másodállásban csinálja (pont ezért ilyen normális egyébként), ezért hozzá elvileg csak ismerettség által lehet bekerülni (nekem 3 barátom is nála csinálta, így rajtuk keresztül jelentkeztem, személyesen én sem ismertem). Akit még tudok itt az a Harangi Gyula, de az ismerősöm aki nála tanul annyira nincs oda érte, de egy volt osztálytársam meg imádta (mondjuk ő lány volt, lehet vele kedvesebb volt emiatt a pasi...:D). Akit viszont messziről kerülj el az a Fogas Gàbor szintén innen, tőle ment át az egyik barátnőm a Mikihez, 2 ismerősöm meg nála volt és utálták, mert idegbeteg volt, üvöltözött.

A többit sajnos nem ismerem, bátyám a Baranyánál volt, de nem tudom, kinél, egy másik osztálytársam pedig a Foralnál, de sajnos arról se tudok többet.

2020. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pécs-pécs válasza:

Ha most készülsz autós iskolát választani akkor olyat tudok ahová semmiképp ne menj. A 4 kerékbe. Én sajnos beiratkoztam hozzájuk.


Kresz vizsga után több mint 3 hónap mire el tudtam kezdeni vezetni. Aztán heti 2 óránál többet nem lehet venni nálluk. Több mint 1 évig szenvedtem a heti 2 óra vezetésekkel. 1 év után mentem vizsgázni, természetessen bukta lett. Átiratkoztam másik autós iskolába ahol akár heti 6-8 órát tudtam vezetni, és ott 2,5 hónap alatt levizsgáztam. A 4 kerék autós iskola Pécs leglehúzósabb autós iskolája!!!

2021. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!