Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beallt motor javitas?

Beallt motor javitas?

Figyelt kérdés

Szetment egy vizcsovem, szivargott, majd egy hosszabb ut elobb raneztem viz nelkul mentem, feltoltottem de fura volt majd mindig elfolyt masnap a viz toltogetve lett hogy hazaig elbirja hogy masnap mehessen szerelohoz de nem birta es beallt. A vizcso teljesen szetdurrant(?) omlott ki belole a viz.

Szerelo tanacsara probaltam rovid idore beinditani de nem indult be de hangra olyan mintha elkapna..

A heten megy szerelohoz vegre mar ( motorfelujitoshoz ) aludni sem birok ennek egy hete es mindennap esz az ideg az auto miatt. (Nincs benne vizhofok mero, csak a kozponti kijelzon, es a masik higyha jincs benne viz nehezen mutatja ha fo a motor nem kerek kioktatast vagyok igy is epp elegge elkseredve imadom ezt az autotraadasul az elso jarganyom....)

1.9 cdti motor dizel 2006

Lathatatlan de biztosra mi az amire szamithatok?

Jobban jarok ha uj motort rendelek?

Koszi a valaszokat


2019. okt. 2. 03:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ui arra sem kerek kioktatast a vizcsore rendszeresen vittem szervizre a kocsimat (3-6havonta) es o a viz szivargasra a muanyagot gyanusitotta ami teny is valo hogy a forrasztas menten nagyon nagyon minimalisan szivargott ( 1 ev alatt egy centi ment le a max felirat ala!)

Nagyonideges vagyok mar aludni sem birok ezen kattog az agyam......

2019. okt. 2. 03:06
 2/13 anonim ***** válasza:

Vegyèl be egy nyugtatót,semmi gond csak megfőzted a motort.

Hengerfej elment vècère,mèlyen zsebbenyúlós a törtènet.

2019. okt. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

“nem indult be de hangra olyan mintha elkapná”

Ebből ítélve nem állt be, tehát javítható, de nem lesz egy olcsó kör.

Azt meg én ugyan nem értem, de te nyilván tudod hogy miért kellett sokáig szivárgó vízcsővel járni.

2019. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 D. Brasco ***** válasza:
50%
Nem tudom milyen autorol van szo pontosan,de ha valami leharcolt amugy sem nagy ertekű darab lehet nem is kinlodnek vele hanem eladnam aprópénzért vagy mehet a bontóba........ha mégis megtartanam biztos,higy egy bontott motort vennek bele es nem a gyarit ujitanam fel több százezerért!
2019. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat


Sajnos nem tudtam hogy szivarog, igy is a szerencsen mullott hogy hosszabb ut elott raneztem elozoleg es lattam ures a tartaly es feltoltottem majd masnap nezegettem miert is mehetett el belole a viz.


A szerelo telefonon aztmondta hogy lehet 20.000-200.000 forintos baja erre szeretnek tippeket talalni mi lehet a legkevesebb 20ezer forintos baja.

A 200.000 egyertelmuen mondta h motorcserere vonatkozik

2019. okt. 2. 08:04
 6/13 anonim ***** válasza:
A legkevesebb talán az lehet ha csak a hengerfejtömités ment ki. Minden további bármi hiba nagyon emeli az árakat.
2019. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

Remelem csak annyi... meg az uj vizcso..... penteken nez ra a szerelo 🙏🏽

2019. okt. 2. 11:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészjósló lenni,de diesel autónál ilyenkor akár a hengerfej is megrepedhed.A 20ezer ft-ból megúsznád azt kétlem,de ne legyen igazam!
2019. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

20.000 egészen biztosan nem elég semmire, ha már lejon a hengerfej oda kell új tömítés, kell a hengerfejnek a gépműhely, új vezérlés, adott esetben akkor már a gyűrűket is megérné cserélni. Csak ez az a munka ami 100.000 forint körül jár.


Szinte fix hogy a használt motorral jobban jársz.

2019. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

20 ezer ft...-èrdekelne,hogy mire vonatkozik..

Fagyállóval feltöltès+munkadíj? 😁

2019. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!