Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W202 mennyire megbízh...

Mercedes W202 mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az első generációs C Mercik, mit érdemes tudni ezekről? Amiket olvastam, hogy hajlamosak a rozsdásodásra, de ez ebben a korban szinte minden autóra jellemző. Ezeknek a Merciknek is olyan vészes a fenntartása, mint az újabbaknak? Értem ezalatt, hogy ez még megbízhatóbb Merci volt, nem? Illetve, hogy esetleges meghibásodások esetén nem kell annyira nyögni a prémium-számlákat, vagy igen? Inkább benzinest akarnék, nem tudom az 1.8-as mennyire elég, ugyanakkor nem zárkózom el a dízeltől sem, mert az meg megbízhatóbb a Mercedesnél, ha jól tudom.

2019. okt. 3. 00:12
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
0%

"Amiket olvastam, hogy hajlamosak a rozsdásodásra, de ez ebben a korban szinte minden autóra jellemző. "

Rosszul olvastad,ugyan is helyesen igy hangzik,hogy úgy tud rohadni mint kb semmi mas a piacon.Egyebkent el nem tudom kepzelni mit látsz ezekben a tepsi lámpás c osztályokban?huszon éves kivénhedt vén rozsdakupac szar már mindegyik 3 csillio kilometerrel a háta mögött,raadasul a mercedes leghitványabb korszakából!En a helyedben menekülnék előlük nem hogy egy ilyen lomot vegyek a nyakamba

2019. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezek már elég pudvák... Ilyenből ritka a szép állapotú, és annak meg is kérik az árát.

Igazi cigómerdzsó. Szerintem ez minden csak nem szép. AMG-be szép. Gyáriba ilyen kevés pénzzel rendelkező német nagypapa, esetleg cigóknak tudom elképzelni.

Csak azért mert merci logó van az elején, nem kell ilyet venni...

Ez az én véleményem :)

2019. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Így van ahogy írják, meg se szabad ezeket látni.
2019. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Jó magam 3 éve használok egy benzines, W202 C200-at.

Mindenre elég a napi közlekedésben. Úgy gondolom az 1.8 is bőven elég mindenre. Valóban nagyon rohadós fajta sajnos, de azt nem mondanám, hogy a leghitványabb Mercedes. Kötelező szervizeken kívül csak egy kerékcsapágyat kellett cserélnem és egy generátort felújítani. Karosszéria munka volt vele, ami szintén nem volt hatalmas összeg. Én abszolút megbízhatónak ítélem meg. Nem a legkényelmesebb korabeli típus, de abszolút megbízható és fenntartható. A cigány sztereotípia pedig lejárt már véleményem szerint. Átvette ezt a státuszt az Audi...

2019. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!