Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ingadozik az alapjárat?

Miért ingadozik az alapjárat?

Figyelt kérdés
2 hete elkezdett ingadozni volt, hogy beindítottam üresben lefulladt van, hogy felmegy 1200 aztán leesik 600ra és lefullad, ha adok rá egy fél gázt akkor elkezd fulladozni Meleg motornál fogjuk rá, hogy jobb. Utána néztem a fojtószelepet írták, hogy ki kell takarítani, amit meg is tettem féktisztítóval nagyon tiszta is lett. vissza is raktam, de nem lett jobb.

2019. okt. 3. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát a kérdésből nem derül ki, de a tag-ekből igen hogy egy Fiat Punto az alany.


Ha a fojtószelep ki van tisztítva akkor következő lépésnek az alapjárati motort kéne megvizsgálni hogy teszi e a dolgát rendesen. Továbbá megfelelő-e a gyújtás, van e minden hengerben megfelelő kompresszió.

Hibakódot ír - e esetleg.

2019. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2019. okt. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!