Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autós levegőszűrőkön mennyire...

Autós levegőszűrőkön mennyire könnyen halad át a levegő?

Figyelt kérdés

Van a lakásban egy levegő keringető rendszer kiépítve, amibe levegőszűrőt kellene lassan cserélnem, mert a jelenlegi már nagyon eltömődött és már hullik is szét. (Már párszor kiporszívóztam ezelőtt.) Viszont belevalót nem lehet kapni sehol. Emiatt gondoltam arra hogy autós levegőszűrőre cserélem ki. Utastér levegőszűrőben van olyan, ami jó is lenne bele elvileg. Mármint méretre. Ha ilyet raknék bele az szerintetek jó lenne? Nem fojtaná le nagyon a ventilátorokat? A most benne lévő szűrőn nagyon könnyen át tud(ott eredetileg) menni a levegő.

Illetve a motor levegőszűrője az milyen az utastérihez képes? A kettő közül melyik okozna nekem kisebb fojtást?



2019. okt. 3. 18:34
 1/3 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A motor légszűrője kisebb ellenállásu
2019. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó oda a pollenszűrő vagy a motor levegőszűrője is.
2019. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 5. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!