Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak még rajtam kívül akik...

Vannak még rajtam kívül akik egy igazi csotrogányt vezetnek?

Figyelt kérdés

Nekem két csotrogányom is van, az egyik egy 1982-es Passat kombi, a másik egy 1992-es suzuki sepia robogó. Mindkettőnek már véres a nyaka, ahogy azt mondani szokták, de egyszerűen nincs lelkem tőlük megválni. Oly régóta megvannak, és már több mint 10 éve várom hogy dögöljenek már ki, de nem teszik, még mindig futnak becsülettel. Persze közben köhögnek, recsegnek, ropognak, kínlódnak, de akkor is eljutnak A-ból B-be, ami valamilyen szinten már tisztelendő, és ezért nem cserélem le egyiket se, pedig tellene rá. Szerelőhöz nem viszem már évek óta, mert várom már hogy mikor hullanak szét alattam és vehessek újat, de valahogy csak nem akarnak kifingani.


Vannak rajtam kívül még ilyen őrültek, akik hűségesek a régi jó tragacsukhoz?



2019. okt. 4. 13:21
 1/6 anonim válasza:
Te vagy az Al Bundy?
2019. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 7 éves BMW-m van most! De második autónak, hobbi célra simán vennék, akár 20 - 25 éveset is, de csakis BMW-t!!
2019. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kuplung hibás 24 éves Swift játszik? Eszi az olajat is. Konkrétan addig használom míg szét nem hullik a kuplung mondattal vettem el Aputól 2 éve lassan, fogadás volt, hogy kihúz e 1 évet napi használattal városba, nem sörözök, de "fogd meg a söröm" díj nyertese asszem rég én vagyok. Oké 2 literrel többet eszik, de na, menő. (Futómű ,fék oké, no para, max. majd vontatnak haza,bár ha kibírja azt a 2 hónapot E jogsim is lesz és akkor trélerezem ) ;)
2019. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

93-as "A" Corsa

Most fog sportfutóműszettet kapni, mert a 4 centis ültetőszett olcsóbb, mintha utángyártottat vennék Bárdi meg társainál... :-)

2019. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Honda Dio :D nem akar megállni :D egy rúgásra indul a még gyári bontatlan henger, ami kívülről merö rozsda, elso teleszkopokban víz és homok mellett nyomokban zsír is van még, plusz ki vannak kopva, kotyognak. Hajtást már rég nem néztem, de még mindig jól megy, jo a fogyasztása is. A szükséges dolgokat megkapja olaj, benzin, gyertya, légszürö. :D Ha tönkremegy darabokra szedem és utolsó csavarig felújítom, de ugy érzem ez még nagyon sok idö lesz. Évek :D
2019. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

B Corsa, Romet pony, Pannónia T5

Ezek számítanak?

2019. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!