Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemanyag nyomásszabályzó...

Üzemanyag nyomásszabályzó szelep lezárása milyen negativumokkal járhat?

Figyelt kérdés
A gond az volt hogy az auto rettentően nehezen indult, igy elkezdtem keresni a hibát ami meg is lett. Az üa nyomásszabályzó vákuumnyílásán csöpög a benzin ami egyenesen a 4.szívótorokba jut. Én ugy gondoltam lezárom mivel sikeressen felhígította az olajat amit azóta már kicseréltem. Körbejártam mindent az új alkatrésszel kapcsolatban de csak neten birok rendelni de ott is csak leghamarabb 10nap mulva lesz. Jâr e valamilyen mellékhatással ha ugy használom hogy a vákuumcső le van zárva? Egyébként változást nem vettem észre alapjárat vagy lassu gázreakció sem jelentkezett, és gyengébbnek sem érzem.

2019. okt. 4. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha lezártad és semmit nem tapasztaltál akkor nyugodtan használd.
2019. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ. Csak biztos akartam lenni. Mivel a szerelő akihez vittem eddig az autót azt mondta hogy nem lesz semmi baja attól hogy nehezen indul. Én meg húztam a javítást meg idő hiány csak mikor megláttam milyen lett az olaj sokkotbkaptam ugyanis miután az autót leállitom a csövön intenzíven folyik a 4.hengerbe a benzin ami még a nyomás le nem esik szépen belemegy a karterba a többit mindenki tudja
2019. okt. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!