Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy peugeot 406 2. 0 hdi...

Van egy peugeot 406 2. 0 hdi rhy motorkodos autóm aminek kék színű fustot nyom a kipufogó valaki segítene? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Állítólag a turbó szállt el benne mert ez a turbó.0.6 0.8 ig van skalazva de ez fel lett húzva 1.6 ra, chip is van bele írva azt fogalmam sincs hogy ki és mikor iratta bele, kék füstöt lehel magából és szakaszonkent néha feketét is..

A teljesítmény néha megvan néha nem a vizhofok meg van, a munkatarsam szerint kicsit köpni az olajat mert letekertuk a blokkrol a záró kupakot egy gozolgott és kicsit enyhén kopte az olajat m...irjatok valami javaslatot azon kívül hogy dobjam ki mert eddig jó volt..



#autó #dízel #turbo hiba.
2019. okt. 5. 07:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sufni tuningnak ez az átka, beszarik a motor.

EGR szelepet mikor takarítottad???

Mi az hogy elszállt a turbó ????

HA valaki tök hülye hozzá az rögtön a turbóra fog mindent.

2019. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A kék füst arra utal, hogy a motorolajat égeti el a motor.

Hogy ez mitől lehet, annak ezer meg egy oka lehet.

2019. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mostanában került hozzám a gépjármű és azért kérdeztem... Holl lehet kitisztitani?
2019. okt. 5. 09:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap kirpobalta munkatarsam és tövig nyomta a gázt 2-3 nem volt erelye a gépnek.. Nagy cooler is van rajta, ki lett cserélve egy két dolgot rajta. A magasnyomású is a Stabilizátor is kormány összekötő is
2019. okt. 5. 09:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Cserélj ki még pár alkatrészt találomra és akkor tuti megjavul.
2019. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2019. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Befecskendezés hiba is lehet.Amúgy kár volt hozzányúlni,mert nagyon jó a 2.0Hdi!
2019. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
EGR szelepet nézd meg és ki kell takarítani.
2019. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valaki meg azt mondja hogy gyuruzni kell mert küldtem videót az egyik ismerősömnek és azt mondta rá hogy gyuruzni kell... Eladni nem akarom mert szeretem ezt az autót gyönyörű és kell...
2019. okt. 5. 16:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bána vagy hogy ami nem kerül pénzbe azt nem tudod megcsinálni, akkor cseréld ki a motort benne.

Érted hogy mit javasoltam???

EGR szelep.

2019. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!