Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 6-ról mit érdemes tudni?

Mazda 6-ról mit érdemes tudni?

Figyelt kérdés

Nézegettem mostanság használt 6-os mazdákat és tetszenek nagyon de nem tudom mennyire megbízhatók stb. Amit tudok hogy szeretnek rozsdásodni de ezen kívül nem sok mindent.

2004 és 2008 közötti példányok érdekelnek igazából.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. okt. 6. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Népítéletet lesegess róla Totalcaron.
2019. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Diesel felejtős , benzines rendben van ha nincs elrohadva
2019. okt. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
0%
Szerintem nem is kell mast tudnod róluk,azon kivul amivel már most tisztában vagy,hogy úgy rohadnak mint szinte semmi mas a piacon.Ezek után majd eldöntöd,de en biztosan valami más után neznek
2019. okt. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel rohad, ezért egyértelműen hanyagolandó. Lehet benne akármilyen jó motor, ha folyamatos küzdelem lesz a rozsda ellen (amiben veszíteni fogsz)
2019. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dieselessel mi a baj?

Tegyük fel hogy olyat veszek ami nem nagyon vagy csak minimálisan rozsdás mert figyletek rá, és én is vigyázok majd rá akkor mi más van még amit tudnom kéne?

2019. okt. 7. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Diesel sem rossz de nincs olyan sok belőle mint egy német dieselbol. Így az alkatrész is macera meg a szerelők tudása, így a baj erősebben baj mint pl egy vw esetében. Japanoknal a dieselt kerulnem. Talán a Honda diesele a legjobb és talán a cr dieselek top 5jeben is benne van a 2.2diesel Honda de én mégis inkább a benzinest. Nem szeretem a szerelők arcát látni :)
2019. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!