Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri olyan cégnek eladni az...

Megéri olyan cégnek eladni az autómat, akik márkafüggetlenül vàsárolnak autókat, kiszállással, akár 24 órán belül? Valakinek van tapasztalata autófelvásárlással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link] Például erre gondolok.

2019. okt. 6. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bukni akarsz 15-20%-ot az eladasi aron es amugy rohadt surgos eladni, akkor igen, 'megeri'. Minden mas esetben nem, nem eri meg mert lehuznak, atvernek, ugyanis ebbol elnek.


A weboldal, ha esetleg reklamozni akartad volna magadat, egyebkent botranyosan alacsony szinvonalu, uvolt rola hogy egy nepper csinaltatta az unokaoccsevel valami template-bol, igenytelen (es lopott) stock fotokkal, egy kaptafara keszitett 'aloldalakkal'. Egy gombot nem adnek el ezeknek, nemhogy az automat.

2019. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első jól írja, ha szabadulni akarsz a kocsitól gyorsan, akkor jó megoldás lehet, viszont piaci ár alatt fogják elvinni, ők is keresni akarnak rajta.

Ragaszkodj a szabályosan kitöltött adásvételihez, minden hibát írjatok bele, nehogy utólag akarjanak lehúzni és azonnal jelentsd ki az okmányirodában

2019. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyagilag nyilván nem éri meg.
2019. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor többe került volna elvitetni, mint amennyivel többet kaptam volna mashol, egy ilyennek adtam el.
2019. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hát a Dani vezetéknévről nekem vannak feltételezéseim, miféle úriemberről lehet szó...


én az ilyeneket messze elkerülném. májusban, mikor árultam az autómat, engem is felkeresett egy ilyen telefonon, szintén fejér megyei kereskedő, mondott egy nyomott árat, hogy ő azonnal autóba ül és jön Csongrád megyébe, ha megfelel az ár és a hirdetésben szereplő állapot a valóságnak.


addig-addig alkudoztunk, hogy végül megunta és és köszönés nélkül lerakta a telefont...:D


azért kell ezekkel vigyázni, mert mikor már a helyszínen van, úgyis fog találni még 1-2 hibát, amit te nem említettél, így már annyit sem hajlandó adni, amennyit a telefonban ajánlott. végül ha mégsem adod el neki, akkor meg elkezdi rajtad követelni, hogy fizesd ki neki az útiköltségét, mert potyára jött 200 km-t, és még ugyanennyit vissza, átverted stb. :D


én azt mondom, hogy egy fokkal jobban jár az ember még akkor is, ha személyesen betolja az autót az AAA autóhoz...:D

de persze ha az autónak van kézzelfogható értéke, akkor azért inkább várnék még vele, hátha valaki megveszi.

2019. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!