Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómat szeretném motormosn...

Az autómat szeretném motormosni, hogy csináljam miként lehet egyáltalán? PÉldáúl nagynyomással lehet? Amit normálisan is használok? Vagy inkább vigyem el profikhoz?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Motorblokk lemosó... rajta van a dobozon a használati utasítás.

Az ekektromos szerkezeteket ne áztasd be. Lemoshatod, de ne kerüljön a burkolat alá víz - a motorblokk lemosásnál erre figyelj.

2019. okt. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha értem bár az a baj hogy otthon nincs lehetosegem lemosni csak automosoba de ott meg nem akakrok szüttyögni. És ha csak letörölgetem kendővel miutan befujtam?
2019. okt. 8. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Autómosóban csak ott tudod a motorblokkot lemosni, ahol van arra megfelelő technika, de azt általában ki is írják, reklámozzák.

Ott nem blokk lemosóval, és hideg vízzel "szüttyögnek", hanem nagy nyomáson, forró vízzel, ún gőzborotvával mossák le a blokkot.

Otthoni mosásnál a blokk lemosó oldja, fellazítja az olajos szennyeződést, ami úgy már vízzel is lemosható, de ha törölgetni akarsz... próbáld ki, kérdés, hogyan férsz hozzá.

2019. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen a törölgetés nem biztos hogy mindenhonnan kipucolja a koszt
2019. okt. 9. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!