Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 tuninggal kapcsolatba...

Golf 4 tuninggal kapcsolatba kellene segiteni és tanács?

Figyelt kérdés

A kocsimat szeretném tuningolni. Leginkább optika, de egy kicsit teljesítmény is jó lenne.

Mit ajánlotok honnan érdemes be szerezni a cuccokat?Példa: R32-es Front Bummer.


Bármilyen tanácsot elfogadok ezzel kapcsolatba. Köszi



2019. okt. 9. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Első tanács: Legalább az adatokat leírhatnád pontosabban, teljesítményt tuningolni de még a motor sem derül ki.


Másrészt pedig ha neki akarsz állni és nem szeretnél beállni a " tunerjóska kölyök " kategóriába, akkor jobb felkészülni rá, hogy a normális dolgok nem két fillérbe fognak kerülni, egy normális szett felni is 100-nál indul.

2019. okt. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
54%
Meg kell csipszelni es R32-es matricákkal teleragasztani illetve a kéken vilagito szelepsapka meg ablaksprickoló kötelező kellék!
2019. okt. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, milyen motor van benne?

Ha TDI, akkor irány a S&C TDI csoport facebookon, ott kapsz értelmes választ a motortuningra. Ezek a dízelek "fillérekből" felhúzhatók 200 lóerőig, más kérdés, hogy ott azért már erősen üzemórásak lesznek.

Ha benzin és 1.8T alatti, akkor motor ki, és mehet bele az 1.8T motor (megoldható viszonylag könnyen, totalcar-on keresd meg az idevágó cikket)

Optikára én nem aggatnék rá R32 lökhárítókat, minden második tuning Golf-on az van, nagyon tucat lett. Annyi pénzből inkább gyári lökhárítók max V6 koptatókkal, telipolír/fényezés javítása, esetleg fólia + 18" felni, airride, de minimum egy gewinde jól letekerve

2019. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jogos, bocsi. Nagyon sok mindent kihagytam.

Egy Golf 4 1.9 TDI - Dizel 90LE és a 1896 KöbCenti.

Fényezés, felni az 200%, hogy belesz szerezve. A kerékkel kapcsolatba nem szeretném, hogy magas legyen az abroncs. De nem tudom melyik méret a lenne a legjobb tipp? 30-40-eseket nézegetem.

Ültetni nem szeretném nagyon. Elégé rosszak erre az utak és sokat járok Pesten este fele is. Egyik ismerősömet ezért büntették meg azt mondta. Ez lehetséges vagy csak egy "Random" indokot találtak ki.

Meg ha még egy gyors kiinduló pontot tudnál adni. Az a kocsi remek állapotba lett hozva úgy gondolom. Nem rohad, futómű rendben és minden csere volt. Egy induló pont kellene hol kezdjem el az egészet.

2019. okt. 9. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:

A gumit a felni mérethez kell igazítani.

18"-ban Golf IV-re 225/40R18 pl. pont jó.

Ha kell a magasság, akkor airride.

Egyébként alap, hogy le kell papírozni, ha nyugodtan akarsz közlekedni.

Milyen indulópontra gondolsz?


#3

2019. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A felni magasságra gondoltam.

Kinduló pontnál, hogy mivel érdemes szerinted kezdeni az egész Tuning procedurát.

2019. okt. 9. 22:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Első lépés, meg kell határozni a célt és az anyagi kereteket.

Pl. hány lóerő a cél, vagy éppen mennyit akarsz ültetni. Aztán meg lehet nézni, hogy ez mennyiből oldható meg és van-e rá keret

2019. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!