Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Milyen autósiskolát ajánlanátok Szombathelyen a B kategóriás jogosítványhoz, és ha nem bukok meg akkor körülbelül mennyi idő alatt lehet megszerezni a jogosítványt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: jogosítvány, autó, autósiskola

okt. 9. 15:22  Privát üzenet  

A válaszok
Kerék, egyik ismerősömnek tantermi kresszel és 36 órára bukás nélkül kb 200e volt. De a kresz e-learninggel olcsóbb kb 20ezerrel.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 10. 08:35 Privát üzenet
Ja és összesen volt bő 5 hónap, elejétől a végéig.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 10. 08:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Én is a Kerék-en gondolkodtam, csak gondoltam azért megkérdezem.

# 3/3Időpont okt. 10. 17:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt akarom kerdezni hogy am jogositvanyhoz kell-e a 8 osztaly mert nekem csak 7 van mèg meg es nem tudom hogy kell e hozza! De folyamatban van a 8 osztaly is! Kell hozza vagy nem?
Romániában az AM kategoriás jogositványhoz 14 évesnek kell lened?
A2-es jogosítványhoz szeretnék motort venni, gondoltam egy suzuki bandit 400-ra, de a 190 centimnek lehet, hogy kicsi lenne. Ti mit ajánlotok?
Tudnátok nekem motorokat ajánlani 35kw-os maximum teljesítményig, A2-es jogosítványhoz?
AM jogosítványhoz szükségem van orvosi alkalmasságira?
Jogositvanyhoz mennyire feltetel a babos konyv konyben torteno szamok latasa?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!