Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai getz 2007 évjáratnál...

Hyundai getz 2007 évjáratnál mire illik oda figyelni?

Figyelt kérdés
Hyundai getz típusú autó vásárlása előtt állok 1.4 16 szelepes motorral szereltet és így vásárlás előtt kérdezni szeretném hogy mire is figyeljek oda: rozsda, típus betegség....
2019. okt. 10. 08:45
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
A sárvedő küszöb bölcső éktelen rozsdásodásra képes,főleg ha valamilyen nyugati levedlett makd behozott darabról van szó.A bölcsőkért konkréta sorban állnak a bontókban.ugyan ez elmondhato a komplett kormanyművéről,az sem egy tul taros es hibamentes darab,es csak a komplett cserével javitható.Az 1.5dizel egy igazi betegágy,a benzineseket nem annyira vágom.az viszont elmondható ,hogy szerintem jobban jársz ha valamilyen más kisautót nézel,mert a kategórian belül szinte csak jobbak vannak....ez a getz meg egy nem igazán sikeres és jól sikerült szeria!nem véletlen ,hogy olyan kevés van belőlük
2019. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küszöb,bölcső előszeretettel rohad szét,motorikusan baja ne legyen. Nekem ugyan 2004-es volt,imádtam,nagyon sajnálom,hogy eladtam..azt azért hordtam a szerelőhöz mert olcsó volt hozzá minden és akkor ami régi azt cseréljük újra, a mostani autót meg azért mert valami mindig kaki benne. Kellett egy pót mert ez többet van szerelőnél mint nálam, 600ezret szántam rá és akkor getz ismét mert az nagyon megbízható volt :) Hát az 5. autó után feladtam,mert vagy nagyon durva rozsda vagy motor baja volt azoknak amiket néztem. Úgy tűnik elsőre volt csak nagy szerencsém vele és valóban gondos volt a külföldi gazdája,mondjuk tőlem is minden jót megkapott,így a kövi tulaj is jól járt vele.
2019. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. okt. 10. 11:32
 4/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
57%
Arra hogy nehogy megvedd
2019. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!