Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell a nagyobb autó egy...

Kell a nagyobb autó egy gyerek után?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állunk, és majd valamikor gyermeket is szeretnénk. Olyan autót szeretnék venni, amiben mindenki kényelmesen elfér, gyerek + cuccai egyaránt. (még én is a magam 195 cm magasságommal)


Jelenleg egy Asta J-m van, amiben hellyel-közzel elférek. Mondjuk a mögöttem ülőnek ( ha én vezetek), már nem sok helye van.


Elsőre rögtön arra gondoltam, hogy egy sedant vagy egy kombit vennék (Octavia, Jetta, Ceed..), hogy biztos legyen mindennek hely. De aztán elgondolkodtam, hogy csak nem foglal olyan sok helyet a gyerek és a cuccai, szóval talán egy Astrához hasonló autó is megtenné. Pl egy fiatalabb Astra, vagy Golf 5-6 és hasonló típusú autók.


Mit gondoltok, milyen tapasztalataitok vannak ezen a téren? Szükséges a nagyobb autó, vagy elég a mostani méretű is?


U.i.: mindenképpen másik autót kell venni, nem maradhat a mostani Astra.



2019. okt. 12. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát azt azért csak nektek kellene tudni hogy hogy és mit akartok . Van amelyik család el van egy poloba és van akinek sokall nagyobb kell.

Én már nem adnám alább az egyterűtől, de mindenki maga tudja.

2019. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én egy 5 ajtós Golfal megoldok mindent, de csak 2 gyerekig. 3 gyerekülés nem fér be. Babakocsiből meg lehet venni utazó verzióit is ami egy hátizsákban is elfér. Rokonokhoz, vagy városi rohangáláshoz az is éppen olyan jó mint egy komoly szerkezet, csak az önmagába kitölti a csomagtartót.

Persze ez az én nézőpontom.

Viszont van olyan csaj a baráti körbe aki a passat kombit úgy megpakolja egy 3 napos hosszú hétvégére, hogy a faszija hátizsákjának már csak a hátsó ülésen marad hely. Neki ha meglesz az első gyereke valószínűleg a multivan is kicsi lesz.

2019. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy a babakocsi plusz cuccok beférjenek.
2019. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy kia ceed pont megfelelő. De mégjobb ha magasabb, hosszabb egyterűt veszel, például egy Renaultot.
2019. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te láttál már gyereket?

Szerinted mekkora?

Aki egy gyerekkel meg egy nővel egy Astra J-ben nem fér el, az másban sem fog...

2019. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

2 gyermekkel (5 és 7ev)Punto II., Az előtt vettük mielőtt a nagyobbik született. Golf II helyett, mert az csak 3ajtos volt.

Időnként szűkös...

A babakocsis időszakban kicsit macerás volt, de az kb 2 év volt...

Annyit kell pakolni ami befér...

TavalY Nyaraláskor 2 felnőtt bringa a tetőre, 2 gyermekbringa a csomagtér ajtóra. Belül meg minden zug kihasználva...mivel rövid a lábuk oda is került cucc...

A normál hétköznapi életben elég

2019. okt. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Opel insignia kombi nagyon jó autó! Nem muszáj szalon autót venni! Nézz fel a hasznaltautóra és írd be: opel insignia kombit! Nézelődj és ha tetszik írj rá az eladóra és kész!
2019. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Előző vagyok! Itt egy autó pl.: [link]
2019. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem sok a km benne?
2019. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9! Szerinted sok az évi 19000 km??
2019. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!