Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnatok segiteni mi a menete...

Ladislaus433 kérdése:

Tudnatok segiteni mi a menete 2019-ben egy rendszamos motor megvetelekor?

Figyelt kérdés

talaltam egy megfelelo gepet a kozelbe. ugy tunik a geppel minden rendben szerelo is atnezte, torzskonyv minden papir ok.

szoval irunk egy adasvetelit 4 peldanyban 2tanuval.

meg aznap megkotom a kgfb-t.elmegyek az okmanyirodaba atiratni. ezen kivul van meg teendom? ha igen mi?



2019. okt. 16. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Eredetvizsga is kelleni fog. Ezt érdemes az előző tulajnak, nehogy nálad derüljenek ki turpisságok (ennek pici az esélye, de jobb félni, mint megijdeni).


Amúgy ezt olvasd át, szépen le van írva a teljes menet:

[link]


(azt írtam google-be, hogy gépjármű adás vétel menete és az első találat volt)

2019. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi, de en azon az oldalon nem lattam semmifele datumot, ezertgondoltam jobba ha megkerdezem
2019. okt. 16. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha legörgetsz az aljára, látod, hogy 2014-2019, azaz frissítik :) Amúgy se nagyon tud mi változni ezen a meneten.
2019. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
meg annyi a torzskonyvet az elozo tulaj odaaadja nekem? marmint avval kell mennem aaz okmanyirodabA?
2019. okt. 18. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, oda kell adnia.
2019. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!