Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új lemezfelni szettet szeretné...

Új lemezfelni szettet szeretnék vásárolni az autómra, mivel a mostani már 10 éves és eléggé megviselt. Milyen paramétereket kell figyelembe venni vásárláskor?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem nagyon vagyok otthon ebben a témában, 2 éve van jogsim és autóm is, egy mezei VW Polo MK4. Próbáltam neten keresgélni, de arra a konkrét kérdésre hogy honnan tudom hogy melyik jó az én autómra nem kaptam választ. Természetesen a kerékcsavarok számának egyezését még én is meg tudom állapítani, valamint jelenleg 185/65/R15 gumik vannak rajta, gondolom akkor a felni is 15 colos kell hogy legyen. A téli időszak beköszönte előtt szeretnék teljesen új gumi + felni szettet vásárolni, viszont nem akarom hogy az legyen, hogy beviszem a gumishoz a gumikat meg a felniket külön, aztán kiderül hogy nem mennek egymásra, esetleg az autóra sem.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 17. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Megnézed a gyári felnid adatait és olyat veszel...

Egyébként:

Átmérő

Szélesség

Lyukosztás (lyukak száma és osztókör átmérője)

Középfurat átmérő

ET szám

2019. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi baja lenne annak 10 évesen. Az enyém 16 éves és semmi baja.

Szerintem meg takarítsd le minden rozsdát róla és legfeljebb lefújod sprével és kész.

2019. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Menj be egy markakepviselethez, viritsd a zsét és tuti jót kapsz
2019. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Beviszem a gumishoz külön a gumikat meg a felniket...nem mennek egymásra"

Semmit ne vigyél, csak az autót!

Jónapot kívánok erre az autóra kellene nekem 4 komplett új kerék. Mennyibe kerül, és mikorra van kész?

Ezt eljátszod pár helyen. Ahol a legjobb az ár és a legrövidebb a vállalási idő ott megrendeled.

Adsz egy telefonszámot, amikor kész, odagurulsz, és negyedóra alatt fölrakják.

Ennyi.

2019. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!