Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.5 hónapja vettem egy használ...

1.5 hónapja vettem egy használt autót, hengerfejes lett ez rejtett hibának számít, visszakérhetem a pénzem?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Másfél hónap után már nem kérheted vissza!


Tedd rendbe, csináltasd meg és kész!


Használt autótól ne várd hogy tökéletes legyen! Nyilván azért annyi az ára mert használt!

2019. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány éves az autó?
2019. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérheted, de ha nem tudod bizonyítani, hogy a hiba már fennállt a vásárlás előtt, akkor nem fogod visszakapni.
2019. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy hengerfejes LETT nem pedig hengerfejes VOLT!


Szóval ezek alapján a kérdésedre a válasz: NEM


Nem olyan nagy dolog a hengerfejtömítés csere, kivéve ha egy 1 millió km-e autóról van szó ahol a hengerfej csavarok már eggyé váltak a blokkal...

2019. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak az a baja akkor az nem drága és nem nehéz megcsinálni sem.

Úgyhogy inkább ne égesd le magad vele, mert csak kiröhögnek ha ezzel oda állítassz.

2019. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kereskedőtől vásárolt autó esetében fél évig neki kell bizonyítania, hogy hibátlan volt, amikor eladta!!!!

Ahogy írták, az autó nálad lett hengerfejes, lehet, valamit te szúrtál el vele. csináltasd meg és próbáld meg kiderít

2019. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kideríteni, mi történt.
2019. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!