Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ajánl mindenki kezdő...

Miért ajánl mindenki kezdő autónak (régi) swiftet?

Figyelt kérdés

Logikailag nekem sántít ez a dolog. Nagyon sokszor olvasom azt, hogy kezdőknek a legjobb, majd azon megtanulnak vezetni. És mi van ha csattan egyet a kezdő, ami bőven benne van a pakliban?

Akkor a kartondoboz majd megmenti az életét?

(nincs semmi bajom a swiftekkel, csak ezt az érvelést nem értem)



2019. okt. 21. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

És ha a fejedre esik egy meteorit? Vagy a segged alatt megnyílik egy dimenziókapu kúpolás közben? Ez is benne van a pakliban.

Az ember nem azért vesz autót hogy összetörje.

2019. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

Tankot köll venni, az mindent kibír...

Swift- olcsó, egyszerű, nem köll a pompa

2019. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Lehet poénkodni, ettől függetlenül a kérdés/felvetés teljesen jogos.
2019. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Én BMW -ajánlok. Nekem is az volt az első. Meg az utolsó is az lesz
2019. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Szeritem az irigy középszerü emberek ajánlják, mert "nehogy má a mazsolának jobb autója legyen mint nekem 40 év vasmü után".
2019. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert az olcsó sz.r, és az alkatresz is olcsó hozza ha tönkre vágja
2019. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Ez a kérdés már bennem is fel merült
2019. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó és megbízható a kulcsszó. Olcsó fenntartani, bár vannak húzos alkatrészárak, pl. a karosszériaelemek, de nem kerül sokba a biztosítás, keveset fogyaszt, ritkán romlik el. Nekem pár éve régi Swift van, ha volna miből, lecserélném jobb és legfőképpen halkabb autóra, de jelenleg nem tehetem meg. Ha választani kellene, hogy busz vagy Swift, egyértelmű Swift. Olcsón megadja azt a szabadságot, amire a buszon ülve mindig is vágytam. Oda és akkor és megyek, amikor akarok, beugrani valahova egy 5 perces dologért, valóban 5 perc, nem kell egy órát várni a másik buszra.
2019. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Én egyedül azoknál a kérdéseknél láttam Swift-ajánlást, ahol a kérdező kikötötte, hogy nincs sok pénze a járgányra...
2019. okt. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Ezt én már sokszor leírtam itt, érdekes módon soha nem jött érdemi válasz rá.

Olcsó, igénytelen és kb. ennyiben ki is merült.

A biztonság nem számít, ahogy a komfort, menettulajdonságok, úttartás és egyebek sem.

Az a vicces, amikor 1-2 millióért keres valaki autót és oda is rendszeresen beböfögik a Swift-et.

Lehet mondani, hogy nem összetörni veszi az ember, de senki sem szórakozásból vagy direkt megy neki a másiknak.

Csak meg kell nézni, hogy a lánglovagok.hu-n a halálos baleset fotók között mennyi a Suzuki...

2019. okt. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!