Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A váltó vagy a kettőstömegű...

A váltó vagy a kettőstömegű lendkerék hallatszik?

Figyelt kérdés

A kocsim menet közben kopogós hangokat idéz elő. Nem ritmikus, van hogy többet, van hogy kevesebbet. De leginkább gázadáskor és fékezéskor idézi elő. Lenyomott kuplungnál nem hallatszik semmi és üresben, álló járműnél is normális hangja van a kocsinak.

Én a váltó vagy a kuplungszerkezetre gyanakszom.

Azt még hozzáteszem hogy mikor mozgó állapotban engedem fel a kuplungot, lenyomott kuplungnál húzom a váltókart például 3-ból 4-be akkor is hasonló apró kopogó hangokat hallok hallok.

A kocsi egy BMW f10 manuál



2019. okt. 21. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok minden lehet.

Ilyen fiatal kocsinál nem hinném hogy kettöstömegü.

Nekem Voltak régebbiek, amiket 300 ezerig hajtottam, egyiknél Sem Volt gond ezzel. A tárcsával már inkább, de az abban nyilvánult meg, hogy rángatva Indult.

2019. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
motortartó bak
2019. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a nagyon fiatal autó bőven 9 éves is lehet...

Ez nem valószínű, hogy kettőstömegű lenne.


Én is a motortartó bakot nézném meg először.

2019. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# "Die offizielle Vorstellung des F30 fand am 14. Oktober 2011 im BMW-Werk München[3] statt. Die ersten Modelle werden seit dem 11. Februar 2012 ausgeliefert. "

(forrás: wikipédia)


Bemutatták 2011 végén, 2012-ben szállítótták ki az elsöket. Számológép a barátod, ha egyedül nem megy.


De nem is ezen a 2 even múlik, hanem van egy 19 évesem, meg van egy ennyi idös, amit régen eladtam de hallok felöle. Egyiknek nincs gondja vele 280 ezernél, a másiknak s csak a tárcsa kopott félre, és ha már meg van bontva, állatság nem cserélni a lendkereket is, mert a következö az lesz.

Ehhez képest egy max. 7-8 eves autónak nem kéne hogy gondja legyen, hacsak nem évi 50 ezret hajtják.

2019. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!